Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vetélésem óta nincs peteérésem...

Vetélésem óta nincs peteérésem. Kinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Figyelt kérdés

21. héten elvetéltem ennek már 8 hónapja és azóta nincs peteérésem. Október és novemberben kellett clostit szedtem amitől volt peteérésem. Novemberben pedig volt egy kémiai terhességem ami az 5.héten megszakadt, azóta megint nincs peteérésem. Most megyek majd hormon vizsgálatra.

Valakinek van tapasztalata esetleg vagy ötlete, hogy mitől nincs, mert a doki se tudja még az okot.



2016. jan. 28. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
eddig nem volt hormonsorod? marmint a 21. heti utan nem vizsgaltak semmire?
2016. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt vetélésem,de peteérésem closti nélkül nincs
2016. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

immunológián voltál....a vetélések miatt ?

Követve lett a ciklusod onnan tudod hogy nincs érett tüsződ ?

2016. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam még kivizsgálásokon :( Folyamatosan jártam a nőgyógyászomhoz és mindig azzal nyugtatott hogy nincs semmi baj velem, azért nem sikerül most újra a baba mert lelkileg nem vagyok még mindig jól a vetélésem óta, de már szerintem ő is látja hogy itt valami más gond van nem csak lelki. A vetélésre azt mondták az orvosok hogy a természet így oldotta meg lehet, hogy beteg lett volna stb. A 18.genetikai ultrahangon csak annyi derült ki hogy multicisztás a babám jobb veséje, de ettől nem lehetett a vetélés ezt is mondta a genetikus. Fertőzésem nem volt, vérvétel is jó volt.
2016. jan. 29. 10:55
 5/5 A kérdező kommentje:
A peteérésemet onnan tudom, hogy nincs mert hasnálok kb egész hónapban ovulációs tesztet, és az ultrahang is ezt bizonyította hogy nincs érett dominánk tüszőm. A clostiól volt, de most azt nem írta fel a doki. Először hormon vizsgálatra kell mennem.
2016. jan. 29. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!