PCOS-val kapcsolatban van valakinek tapasztalata Dr. Koppány Viktóriával?

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Én "csak" IR miatt voltam nála. Nagyon kedves, valószínűleg ért is hozzá. Nekem nem volt durva IR-em, 1. alkalommal azt mondta, ez lehet oka, hogy nem esem teherbe, felírt gyógyszert, 3 hónap múlva kontrollon nem igazán volt képbe velem kapcsolatban, aztán nagyon elkeserített, mert ugyan az IR helyreállt, de azt mondta, nem ez az oka, h nem esem teherbe és menjük meddőségi klinikára. Eléggé tanácstalan vagyok, azon gondolkoztam megkérdezzek-e másik endodokit. Csak az megint több hónap, mire bejutok.
2014. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Sajnos nekem PCOS és IR is van... :( most 5 éves a kisfiam neki szeretnénk tesót sajnos Ő is nehezen jött össze. de mikor kiderült hogy mi a baj (az akkori nőgyógyászomnak köszönhetem) kaptam gyógyszert és az első clostits hónapban megfogant a kisfiam. De sajnos ő már nyugdíjas úgy hogy kellene egy olyan orvos aki fel is írja a gyógyszert nekem....


Sajnálom, hogy neked nem csak ez a problémád....kiderült már hogy azon kívül mi a baj?

2014. szept. 16. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!