Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tapasztalara lennek kíváncsi....

Tapasztalara lennek kíváncsi. Atjarhatosagi vizsgalaton voltam, január 12-én. Mostanra a hőm is nagyon biztató volt. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon kikeszultem, mert még három nap lett volna a nem várt napig, és ma megjott. teljesen kivagyok. mert a ciklusaim óra pontosságú minden hónapban. soha nem jött meg hamarabb, reménykedtem és úgyis éreztem hogy biztos sikerült. .hozzateszem minden létező vizsgalaton túl vagyunk a férjemmel. és mindent meg is tettünk érte pl sok vitamin, és gyógyteák. nem tudom feldolgozni, hogy mi történt velem. voltmar hasonló helyzetben vki.minden infót szivesen várok, kérlek irjatok. Köszönöm.
2016. jan. 31. 00:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!