Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyire megbízható az ovuláci...

Mennyire megbízható az ovulációs teszt? Járt-e már valaki így?

Figyelt kérdés

1 éve szeretnénk babát (már van egy) és használom is az ovu tesztet.

Többször is megfigyeltem, de most már fel is jegyzem. A 11 napon volt "tankönyv szerinti" nyákom, viszont a teszt akkor még halvány volt. Két nap múlva lett pozitív.

Most 26 napra jött meg. Mindenhol azt olvasom, hogy mindig 14 nap a menstruáció második szakasza az ovulációtól. Nekem e szerint a 11 napon lehetett valóban peteérésem.

Most mentem el dokihoz, megvolt a vérvétel (22. nap), ami 21,9 nmol/L progi lett. Ami elvileg kevés.

Már nagyon elegem van....



2016. febr. 1. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:

25-26 napos ciklusok mellett ovuteszt szerint mindig a 13-14. nap körül volt ovulációm és ilyen ciklusban lett az első terhességem 14. napi aktusból.

Az utóbbi időben rövidült le a ciklusom 23-24 napra, és most van a 10-11. napon ovum.

A nyákot sok minden befolyásolhatja, én a tesztnek hinnék.

2016. febr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A kisfiam is anno a 11. napon jött össze (tisztán emlékszem mert mérges is voltam, hogy nem tudtunk a 14. napon együtt lenni), csak hát akkor még nem tesztelgettem, lehetőségem se volt rá, mert elsőre összejött. És hát akkor még sokkal fiatalabb voltam ugye....

Eddig mindig a tesztnek hittem...

2016. febr. 1. 11:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy 11. napi együttlétből fogant, még lehetett a 14. napon ovud... a spermiumok képesek ennyit kivárni simán. :)

Én most egy 8. napi együttlétből vagyok várandós, de ovum a 11. napon lehetett.

2016. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gratula!

Mindenesetre mi kezdjük a kivizsgálásokat, mindkét részről. A gyerkőcöm apja nem a mostani párom.

Az első után nagyon rossz, hogy nem akar összejönni. Remélem gyógyszerekkel egyszerűen orvosolható lesz.

2016. febr. 1. 12:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet h hormon probléma. Vmiert lerovidult a lutealis fazis es igy nincs ideje megtapadni. B verzió a parod a ludas. Persze van sok egyéb opcio. Ne keseredj el! Kitartas! :)
2016. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!