Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Olyan történetekre lennék...

Olyan történetekre lennék kíváncsi, ahol mindent megtettek, de a hit, orvosi kezelések és beavatkozások ellenére sem született egy párnak gyermeke és már nem is fog, mert kicsúsztak az időből. Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
A pozitív történetek mindig inspirálóbbak, de ugyanakkor fel kell készülni lelkiekben a sikertelenségre is. 43 éves vagyok, férjem 3 évvel idősebb, első gyermekünk lenne mindkettőnknek, orvosi eredményeink jók, 2. beültetésen vagyunk túl, sajnos eredménytelenül.

2016. febr. 1. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Az egyik közeli ismerősünk most 45 éves nő, 43 éves férfi. 1 évig próbálkoztak simán, aztán túl voltak már minden kivizsgáláson, fizetős lombikjuk is volt már (az államiakat kihasználták). Így sem sikerült a baba, nem találják az okát.


Ők beadták a kérelmüket örökbefogadásra, és szerencséjük volt, nagyon gyorsan kaptak egy kisgyereket. Nem adták feltételnek, hogy csak fehér lehet és azt sem, hogy csak csecsemő. Kaptak egy 2,5 éves kis tüneményt, akivel nagyon boldogok.:)


Most kicsit zavar az erőben, hogy nekem már nagy a pocakom az első babánkkal (akiért megküzdöttünk mi is, de koránt sem ennyire), és azóta nagyon eltávolodtunk sajnos tőlük (nem miattunk). :/

2016. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én ismeretségi körömben is van ilyen pár. Közel 10 évig próbálkoztak, átmentek már mindenen, amin lehet. Aztán 2 gyereket fogadtak örökbe, és mikor már teljesen megnyugodtak és élték a kis életüket 43 évesen a nő teljesen spontán teherbe esett és jött a saját baba :)
2016. febr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Manka68 ***** válasza:

Mis is megpróbáltunk mindent, de nem sikerült, a mai napig nem derült ki miért.

Mi nem feltétlenül babázni szerettünk volna, hanem csak és kizárólag saját gyermeket, így az örökbefogadás szóba sem jöhet.

Éljük az életünket, szabadidőnkben olyan dolgokat csinálunk, amiket szeretünk. :-)

Az egyetlen tüske bennem, hogy az orvosok nem tudtak válaszolni a miértre, és nem is nagyon törték magukat.

2016. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves Manka!

Az orvosok sem tudják a miértre a választ, csak az esetleges okokat tudják felderíteni, ha az az ok biológiai, egészségügyi.

Lehet, hogy neked másfelé kellene tapogatóznod. Mondjuk erre, ha még nem jártál erre:

[link]

2016. febr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szociális munkásként óránként 8.800.-ért ad lelki tanácsokat és van, akinek ez megfelelő ár-érték arány? Az igen!
2016. febr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es!


30 éves vagyok a férjem 38. 11 éve szeretnék babát. Most lesz a 6. lombikunk! Baba még nincs. Közben renget vizsgálat, műtét és vetélés volt! Nem mindenki akkor szándékosan olyan későn szülni! Én már 20 évesen is szültem volna! De a sors nem így hozta :( De nem adjuk fel. Vannak jobb és rosszabb hónapok de megyünk előre tovább!

2016. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A Kristálykertről én sem hallottam sok jót, nem teljesen negatív véleményt, de végül nem tudott a gyermekáldásban segíteni, úgy ahogy hirdeti magát.
2016. febr. 3. 21:11
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek, mi is talán elkezdünk másban gondolkodni, annyira nehéz ez az ügy. Ezt az értheti csak, aki keresztülmegy rajta...
2016. febr. 3. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!