Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van olyan akinek segített a...

Van olyan akinek segített a méhpempő a teherbeesésben?

Figyelt kérdés
Endokrinológusnál jártam,pajzsmirigy alulműködéssel és IR-rel kezelnek.(180g-os diéta,Euthyrox,stb)Már sok mindent kipróbáltam,de sajnos lassan 3 éve sikertelenül :( Most találtam a méhpempőt a neten,érdekelne,hogy tényleg használ-e.Válaszokat előre is köszönöm. 30/L
2016. febr. 12. 17:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Már bocs,de szülésznőnek meg Te vagy ijesztő.Remélem,ha egyszer én is szülök nem ilyen "kedves" ember lesz az ügyeletes.Ha nem tudsz hasznos választ adni,akkor inkább ne is írj semmit.
2016. febr. 12. 18:11
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elso valaszolo csak a mehnyakig lat el :)

Nos nekem nem segitett igaz csak egy honapig alkalmaztam aztan egy ho szunet majd nem vettem meg ujra.

Nekem is pajzsmirigy ir es magas prolaktin volt a fiam elott. Amikor mindetn rendeztunka verkepemben onnantol fel evbe telt mig sikerult de nalunk a ferjem eredmenye sem volt tokeletes. Ezen kivul kineziolgushoz jartam mert nehezen birtam ezt az egeszet. Vegul termeszetes uton sikerult de nekem nem volt eleg hozza a sperma...

A masodik is nehezen jon ossze. Most csak a pajzsmirigy gyogyszert szedem. Minden mas ok, dietat tartom megyem sikerul. Ekkor probaltam a pempot de semmi.. Remelem neked hasznal. Hamarosan masodik adag Closty lesz nekem mert az elso adaggal sem sikerult a kisteso.

Kalappal!

2016. febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! A méhpempő sok vitamint, tápanyagot tartalmaz és a hormonháztartás működésén is javít.Érdemes minőségit választani.Mellé még más gyógynövényeket vitaminokat is érdemes fogyasztani a cél érdekében. Sok sikert!
2016. febr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Egy kalappal Neked is 2. válaszoló!
2016. febr. 13. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!