Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ajánlanátok jó urológust?...

Ajánlanátok jó urológust? Termékenységi vizsgálatra kell mennie a páromnak (férfi) is mert nem jön össze a baba. Árakat is kérek szépen ha tudtok!

Figyelt kérdés
2016. febr. 18. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Az urológus a húgyutakkal foglakozik, férfiakkal, nőkkel egyaránt. Akit te keresel, az az andrológus. Nem tudom, hogy laksz, Szegeden csak be kell menni a beutalóval az andrológiai ambulanciára a Női Klinikán, még időpont sem kell és megcsinálják, eredmény is hamar van.
2016. febr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Enigma-108 válasza:
9%

Szia !


2 dolog jut eszembe.

1. Hallottál már a népességcsökkentő programokról ?

Sajnos ez nem csak egy abszurd elmélet.Valahogy "véletlenül" jelenkorunk nemzőkorban lévő férfijainak kb 60 %-a nemzőképtelen még azok is akik totál egészségesen élnek, sportolnak.

2. Azt gondolod, hogy ezt te döntöd el, vagy a szervi alkalmasság ? Én például 8,5 évvel később születtem meg mint a testvérem, pedig engem is vártak és nem "tettek ellene", hogy megérkezzem.

Ha rágörcsölsz, tuti nem megy, ha el tudod engedni akkor van esély.

Én úgy mondanám a gyermek akkor jön a világra amikor NEKI itt van az ideje, nem pedig mikor TE AKAROD.

(szándékosan nem vontam bele a vallási, hitbéli dolgokat)

2016. febr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
És mégis hol? Ja, gondolom Bp, ők hiszik, hogy a fővároson kívül nincs élet.
2016. febr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Budapest, bocsánat az kimaradt! :)
2016. febr. 18. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a Humancell-ben voltunk. 27e volt az andrológiai vizsgálat a sperma analízissel és 30p alatt meglett az eredmény.
2016. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!