Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Forever babaprogramja hatásos?...

Forever babaprogramja hatásos? Kipróbálta valaki vagy tervezi?

Figyelt kérdés
Sok kérdést láttam az oldalon ezzel kapcsolatban, és más fórumokon, elég sok pozitív tapasztalattal. Vélemények?
2016. febr. 21. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Eddig nem hallottam erről, de most utánanéztem. Várható volt, hogy előállnak egy babás termékkel, de elegánsabb lett volna, ha nem kétségbeesett nőkből akarnának hasznot húzni. Mindegy, ez egy olyan célcsoport, ami bármennyi pénzt képes arra áldozni, hogy gyereke legyen, mindegy mekkora ökörség. Lásd a kilószámra terhességi és ovulációtesztet felélő nőket akár ezen az oldalon is, vagy azokat, akik aloeverával tömik magukat.


Mindegy: pont annyira hatásos, amennyire hiszel benne, lévén, hogy ez is csak homeo.

2016. febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, sok jó tapasztalat van vele, még problémás esetekben is.A szervezetünk egy remekül működő bonyolult rendszer, ami ha megkapja amire szüksége van akkor jól működik.Nem egy babás termékről van szó, hanem több meglévő termék megfelelő együttes hatásáról.Semmi extra, csak a minőségi termékek megadják a szervezetnek a szükséges vitaminokat, ásványokat, amik hiányoznak belőle és ettől normálisan működik.Ismered a termékcsaládot?Fogyasztottál már valamit?Babát terveztek?
2016. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Egyetértek az első válaszolóval!

A forever pont egy olyan "cég", amelyik még a bőrt is lehúzza az emberről, csak pénze legyen belőle mindenáron!! Nyilván mindenki maga dönti el mit csinál, de nekem ez a lehetőség személy szerint az utolsó utáni lenne! De ez, mint írtam is, az én véleményem!

Sok sikert!

2016. febr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

Lehet csépelni a forevert, lehet mondani, vagy gondolni sokmindent.

Bármilyen megoldásról is legyen szó, ilyeneket az szokott hülyeségnek minősíteni, aki úgy egyébként még sosem próbálkozott vele. Sanszot nem ad a dolognak, viszont fennhangon győzködi leginkább saját magát. Ez egy érdekes emberi tulajdonság.

Ha már valaki említette a homeopátiát, ezer s egy tudományosnak beállított tanulmány hirdeti, hogy a homeopátia semmire sem jó. Kár, hogy senkit nem érdekelnek azok az emberek, akik sikerrel alkalmazták, mindenféle tudományos handabanda ellenére.

Hit? Ugyan... Egy pár hónapos pici baba milyen hottel bírhat? Úgy gondolom, semmilyennel. Akkor mivel magyarázzátok azt a tényt, hogy fogzás során sok szülő (mi is) eredményesen alkalmaztuk a babánál fájdalom ellen? Oké, a tanulmny leírja, hogy a homeo parasztvakítás. De a pici fiam nem tud még olvasni. Talán ez lehet a titok nyitja...

2016. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Folyt: Elküldtem, Mielőtt befejeztem volna.

Tehát: Szerintem a tapasztalat a fontos, nem az ilyen-olyan indíttatású okoskodások.

A feleségem kolléganője évek óta próbál teherbe esni. Végigcsinálták a lombik programot, többször, eredmény nélkül. "mit veszíthetünk?" alapon propoliszt kezdtek szedni. Láss csodát, áprilisra várják a babát.

Na ilyennek magyarázd meg, hogy parasztvakítás!

2016. febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Harmadik vagyok. Köszönöm a lepontozást, ment visszafele is! ;)

A forever termékeit sajnos próbáltam, drágák és szarok, ennyi erről a véleményem!! Az pióca emberekről akik csinálják meg említést sem teszek!! Én nem értem miért nem lehet elfogadni, hogy nem egyformák az emberek, és mindenkinél más válik be!! Én sem 2 hónapja próbálkoztam, hanem 9 éve!!!! Hidd el, ha azt mondták volna, hogy egyek száraz lószart, mert az segít, azt is megettem volna! Nem hiszem hogy bárki tudna olyat mondani amit ne próbáltam volna a siker érdekében! 8 lombikom volt, az összes sikertelen!! És tudod hogy jött össze? Tök spontán, de még csak vitamint sem szedtem akkor. Úgyhogy minden ember más, minden embernek van véleménye, és nyilván azért kérdezte a kérdező, hogy a véleményeket meghallgassa. És még én okoskodom...nézz magadba! Most lehet köpködni, fujjogatni, meg pontozni lefelé, ha te ettől jobban érzed magad :D

2016. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Ha ezt nekem szántad, van néhány rossz hírem:

1: Nem én pontoztalak le, soha senkit nem pontozok se le, se fel. De az sokat elmond rólad, ahogy ezt a szituációt kezelted.

2: Nem tudom feltűnt-e, de azon túl, hogy a forevert megemlítettem a mondandóm elején, utána már a homeopátiától beszéltem és nem a foreverről, kezitcsókolom.


Az pedig egyéni intelligencia kérdése, hogy miként nyilatkozol egy termékről, gyártóról, akármiről. Ha neked törtnetesen valóban van tapasztalatod s az nem kedvező, lehet közölni kultúrember módjára is, pl. "próbáltam, nekem nem jött be". Ugye mennyire máshogy hangzik? Igaz, ebben nem tudod kifejezésre juttatni a frusztrációdat.

Továbbá javaslom átgondolásra azt az apróságot, hogy ha neked valami nem jön be, de másnak igen (itt már beszélhetek akár egyes flp termékekről is) akkor csakazértis alapon azt hangoztatni, hogy szar, ismét a közlő intelligenciájról állít ki szegénységi bizonyítványt.

Én tiszteletben tarom, hogy neked nem jött be, te pedig tartsd tiszteletben, hogy másnak talán igen. Becsületbeli kérdést csinálni ebből igen unintelligens emberre vall.

Emlékeztet ez a hozzáállás arra, amit a gasztronómiában is megfigyelhetünk. Egy fine dining étteremről jellemzően az nyilatkozik negatívan, aki nem érti a lényegét, aki a tányerról lelógó rántott húst, fagyasztott alapanyagból kszített körettel kínáló sarki vendéglőt viszonyítási alapnak tekinti. Igényesség kérdése az egész.

Parancsolj, ezt is lepontozhatod, ha ez segít a lelkeden.

2016. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

És nem mellesleg nem te voltal a válaszom célpontja. Ha jól letom, más is válaszolt és írt véleményt kedvesem...

Tudod, akinek nem inge...

2016. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem szólt a válaszod, első vagyok.


Engem a homeopátia nem győz meg, az én fiamnak nem használt még egyik homeós bogyó sem. Lévén, hogy én nem hiszek benne. De mivel a gyerekorvosunk igen, kipróbáltam őket. Semmi haszna egyiknek sem. Csaka Dentinox vált be a fogzásra, a jó öreg lidokainnal.


Nem szidtam a Forevört, vannak jó termékeik. De: gyógyító hatást nem kellene neki tulajdonítani, mert ha lenne, akkor nem kozmetikum lenne, hanem gyógyszer. Ha C vitaminnal lehetne gyógyítani a rákot meg a meddőséget, akkor már gyógyítanák. De nem lehet. (Más, de ugyanez a kultúrkör: érdekes, hogy a pénzéhes gyógyszercégekről szóló könyvnek is csak annyi eredménye lett, hogy a szerző pénzéhes vitamingyáros lett. Ti Lenkei Gábor, cenzúrázott egészség. Na mindegy). Az Aloe Lips vagy a deo tök jó. De még azt mondom, hogy a géltől is lehetsz egészségesebb. Nem kizárt, hogy gatyába rázza vitaminokkal meg nyomelemekkel a szervezetet. De hogy a meddőséget nem gyógyítja, arra itt teszem le a nagyesküt.


Egyébként nyilvánvaló oka van, hogy miért nem hisznek a szülők pozitív tapasztalatainak az orvosok (itt már a homeopátiára visszakanyarodva): mert nem független, nem mérhető. És nem azért, mert a gyógyszercégeknek profitja van, amit féltenek az orvosok. Hanem mert Juli ajánlja neked, esküszik rá, hogy jó. Hazaviszed, kipróbálod. Két lehetőség van: vagy bemeséled magadnak, hogy tényleg jobb lesz (esetleg valami más miatt valóban jobb lett vagy csak idővel múlt a fájdalom vagy tényleg csak képzelődsz), vagy nem használ, de nincs képed azt mondani a Julinak, hogy teljesen hülye, hogy ilyen haszontalan szarokra költi a pénzét. Nemrég ellátogattam egy Lavylos gyűlésre, az gyakorlatilag erről szólt: ült 400 ember, és 300 teljesen hülye volt, 100 meg nem merte bevallani, hogy neki rohadtul semit nem használt a termék. (Az épp levendulaolaj meg citromlé keveréke, és mindenre gyógyír.)


Lényeg a lényeg: én nem hiszek benne, de ha más tud/akar, hajrá.

2016. febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sok mindenben nem értek veled egyet, de nem célom ezek megvitatása, csak szeretném tisztázni: A válaszom nem konkrét személynek Szólt. Azoknak Szólt, akik megfelelnek azoknak a kritériumoknak, melyeket a válaszomban leírtam. Az itt leírtak apropóján, de nem konkrétan az itteni válaszadóknak Szólt.

Annyit viszont hadd jegyezzek meg: Mi az Osanit nevű homeo készítményt használtuk mások ajánlása alapján. Nekünk működött és akik eddig a mi példánkból okulva próbálták, szintén pozitív tapasztalatokról számoltak be. Ezt csak említésképpen írtam le, nem kell belőle semmilyen következtetést levonni.

2016. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!