Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 5 hónapja próbálkozunk a...

Marri kérdése:

5 hónapja próbálkozunk a babával de még nem jött össze! Valaki valami hatásos módszert a siker eléréséhez? és mikor kellene orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 19:56
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
74%
1 év után.
2016. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
38%

Sok minden befolyásolja .

Előtte mennyi ideig szedtél gyógyszert..

Mikor ürül ki a szervezetedből.

A ciklusod rendszeres-e .

Állítólag kettő évig normális ha nem jön össze.Utána érdemes csak orvoshoz fordulni.

Ahol először normál esetben a párod spermáját nézik meg,jók-e a kis fickók,mennyire életképesek..stb.

Ha gondolod írj privátot--

Szia..

2016. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 szaszaa11 válasza:
0%
Szia! Privátban tudok ajánlani termékeket kifejezetten erre a célra, nagybáttyámék 5 évig próbálkoztak, a. Évben azt mondták a dokik, hogy a hölgy meddő. 5 év után hozzám fordultak, 1 hét múlva elkezdték mindketten szedni a termékeket. 2 hónap múlva megfogant a baba :)
2016. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 szaszaa11 válasza:
A 2. Évben*
2016. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Az orvos sem foglalkozik veled, ha 1 év alatti próbálkozási idő során nem esel teherbe.


Én 7 hónap vártam mire összejött.


A legjobb módszer, ha nem görcsölsz rajta állandóan!

2016. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
3# csak nem annak a vén majomnak a vackait promózod? ;)
2016. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Állami ellátásban nem fognak veled foglalkozni, de magán úton én simán megnézetném a dolgokat.Szerintem butaság az 1 évet várjál duma!Lehet, hogy pl. egy kis pajzsmirigy probléma okozza a gondot, amit pikkpakk rendbe raknak..Akkor minek várnál?!
2016. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 szaszaa11 válasza:
42%

#6

Az a "vén majom" százszor többet tett már az emberekért, mint bárki más ezen a Földön!

2016. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

én 5 hónap után mentem dokihoz, 6. hónapban már clostit szedtem, 7. hónapban volt egy kémiai terhességem, és a 8. hónapban sikerült a baba. és nem vagyok 35 felett, de így is foglalkoztak velem.

11+4 hkm

2016. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mi 3! hónap után mentünk el. Foglalkoztak velünk, már az első vizsgálaton a férjemnél Kiderült a probléma, azóta eltelt 4 hónap, még várunk 2 vizsgálati eredményt, van még nekem egy ciklushoz kötött vizsgálat, utána lombik. Nem érdemes sokat várni ha még egyikőtöknek sincs gyereke.
2016. febr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!