Baj, ha a 10. napon full negatív az ovulációs tesztem 28 napos ciklus esetén?

Figyelt kérdés
Clostyt szedek a ciklus 3 napjától napi egyet kellet 5napon át. A bal petefészkemet elkezdtem érezni feszíteni, ezért csináltam egy ovutesztet, de totál negatív (25ös). Korai volt vagy már kellene mutatnia valamit?

2016. febr. 25. 18:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az LH teszteket (en homeroztem), de nem hiszem, hogy ovu elott 4 nappal pozitivnak kellene lennie a tesztnek.

Sok sikert!

2016. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
36 órával ovu előtt lesz pozitív, ami azt jelenti hogy a tesztcsík erősebben jön ki mint a kontroll csík. Viszont korábban amikor teszteltem (pár éve már próbálkoztunk babával de egészségügyi probléma miatt abba kellett hagynunk) akkor a tesztcsík is előjött, csak halványan... napokig halvány volt aztán felerősödött ovu előtt. Ezért aggódom most, mert semmit nem jelez :(
2016. febr. 25. 18:17
 3/26 anonim ***** válasza:
Elvileg már kéne, hogy jelezzen... mire szeded a Clostyt?
2016. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Ettől tartottam.... Sajnos ebben a hónapban nincs ultrahangos követés, mert a dokim elutazott.

Rendszertelen ciklus és kimaradozó peteérés miatt szedem. Vettem progreszteron krémet is, a barnázás a ciklus második felében már elmúlt, viszont így ha nincs peteérés, nem nagyon kell most használnom :(

2016. febr. 25. 18:26
 5/26 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Nekem a mehpempo hozta meg a rendszeres peteerest. Mar lombikra keszultunk, mikor terhes lettem.

2016. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszi. Mennyi ideig szedted mire segített? Megírnád hogy melyik fajtát vetted?
2016. febr. 25. 18:54
 7/26 anonim ***** válasza:

Nekem meg full pozi volt időben,de mégsem volt peteérésem. 1 hónapig csak palástfű teát ittam,cickát nem. Azóta van pém.


A kérdésedre válaszolva,igen,már mutatnia kellene valamit,de lehet h más fajta a teszt mint régen és 2 nap múlva leesik a 2.csík:)

2016. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Még bízom benne, hogy esetleg csak tolódik a peteérés... viszont akkor miért érzem... :((

Elég elkeserítő...

Palástfű teát ittál a ciklus mind a 28 napján? Nem is hallottam még ezt a módszert, csak felesben a cickafarkfű teával.

2016. febr. 25. 19:39
 9/26 anonim ***** válasza:

Igen :) végig :)


Ezért a mondatért kezdtem el: "Ha babát szeretnénk, akkor is ihatjuk. Erősíti a méhet, javítja a termékenységet. A ciklus 1. felében a peteérést, a 2.-ban a beágyazódást segíti."

2016. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Gratulálok a babához! :) Mennyi idős kismama vagy?

Megírnád hogy milyen márkájú méhpempőt vettél?

köszönöm :)

2016. febr. 25. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!