Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt akinek a Vérteszt nem...

Volt akinek a Vérteszt nem mutatta ki, hogy várandos?

Figyelt kérdés

48 mapja nem jön meg a nem várt a vérteszt szerinten semmi bajom se ciszta se hormálisan de babás sem vagyok. Akkor nem értem miért nem jöm meg a test höm 36,9 a 35,8 helyet.

2 hét alatt plus 3kg. És terheségi tünetek vannak tömkelegével.



2016. febr. 25. 23:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ultrahang?
2016. febr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Voltam , annyit mondot valamit lát de nem biztos benne.
2016. febr. 26. 02:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Kifejetten nézték a terhességet a vérvételen? Mert egy sima vérvételen nem mutatják ki, csak ha célzottan erre kérik.
2016. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak HcG-t néztem ami 0.6 mU/ml. Meg vitaminoka meg vérképet meg ilyenek néztek.
2016. febr. 26. 13:48
 5/14 A kérdező kommentje:

Bocs vagy is a DOki csak azt nézet.

[link]

De ezt elolvastam és nem tudom mit gondoljak.

2016. febr. 26. 13:49
 6/14 anonim ***** válasza:
Mikor kell visszamenni ultrahangra??
2016. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Augusztura adot idöpontott kiröhögtem de mondom nem gond h lassan 2 hapapja nincs menzeszem? ugy hogy megyek a korházba. De biztos ha nekem lesz igazam ,hogy babás vagyok akkor azonnal orvost váltok.
2016. febr. 26. 23:55
 8/14 Manka68 ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem vagy terhes. A HCG vérvétel eredménye mindig biztos. A belinkelt történetben ha jól számoltam 6 hetesen sima vizelettesztet csinált a kismama, az pedig lehet fals eredmény, ha sokat iszik, vagy rossz a teszt. De vérből nem néztek neki HCG-t. A te 0,6-os eredményed negatív, 5 fölött jelent nagyon korai terhességet. A nagyon korai alatt azt értem, hogy még a várható menses ideje előtt. Az hogy nem teljesen 0, általában azt jelenti, elindult valami, de nem jött össze. Valószínűleg korábban magasabb értéket mértek volna. Összehasonlításképpen: nekem nemvárt napján vérvételből 1000 volt a HCG. Tüneteket sajnos tud produkálni a szervezetünk baba nélkül is.
2016. febr. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor még ilyesztöbb ,hogy miéert nem jött meg a nem várt már lassan egy honapja :S
2016. febr. 27. 11:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ciszta, amit nem vettek eszre. Ez okozhat mwnses-kimaradast es HCG-emelkedest.
2016. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!