Szerintetek létezik hogy peteérésem volt?

Figyelt kérdés

Pco-m van, amit tavaly állapított meg a nőgyógyászom. Gyógyszereket szedek mint pl metformin, bromocriptin. Vérzésem csak akkor van, ha 10 napig duphastont szedek.

Vezetem a hőmet 6 különböző naptárban... eddig egyik sem mutatott semmit, teljesen lapos volt a görbém, de a mostani vérzésem után egy héttel a 6 naptárból 5 ovulációt jelzett ugyanarra a napra. Ez lehet véletlen, vagy valószínűsíthetem, hogy volt peteérésem?

Ha volt akkor rá 2 hétre meg kéne jönnie igaz? Ha nem jön meg tévedett az összes naptár? Segítsetek!

[link]

Ez a cilus.hu-n vezetett diagrammom, a többi is ugyanilyen csak ezen február 23.ára húzta a keresztet, a többin pedig 22.-ére.


2016. márc. 3. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. A hőd alapján nekem úgy tűnik, hogy volt. Nem èreztèl magadon semmit?
2016. márc. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem sem volt .
2016. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló. 25.én és 26.án közel egész nap görcsöltem. Mikorra behúzta a keresztet nem volt semmi tünetem.

Mióta szedem a metformint napjában többször hányok, hasmenésem van, émelygek... ezek mellett a tünetek mellett bármikor lehet más is, csak már nem reagálok rá. :-) Azért fura mert eddig is vezettem a hőmet már hónapok óta,de a vérzésem mindig csak a duphastonnal jött meg,és sose jeleztek a naptáraim semmit. Most meg hirtelen egyszerre húzta be mindegyik. Clostilbegytet is szedtem hónapokig, de semmi eredménye. Mondjuk már az is nagy előre lépés lenne ha magától megjönne...

2016. márc. 3. 12:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt nem volt PE.

Csak csaloka a gorbe, mert a nagy cikk-cakk eppen lent ert veget, mikor ujra felment a hod, es ott maradt.


De ha osszesegeben nezed, akkor vegig 36 fok az alaphod.

Egyebkent jol mersz, es megbizhato lazmerovel? Nem biztato, hogy ennyire alacsony a hod.

PErsze ez szemelyenkent valtozik, de ez meg igy tul alacsony.

2016. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mit jelent a megbízható lázmérő? Honnan tudom,h hogy megbízható? Amúgy hónaljban mérem, azt olvastam hogy az is jó... Vagy nem?
2016. márc. 4. 17:17
 6/6 anonim ***** válasza:
A hónalj sehogysem jó... Nyelv alatt mérj én azt javaslom. 3-5 percig. Lázmérő függő. Megfogsz lepődni,hogy mennyivel másabb értéket ad. Vagy próbáld ki most. Mérd meg nyelv alatt,majd hónaljban. 2 külön értéket fogsz kapni.
2016. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!