Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddig kell szedni a Norcoluto...

Meddig kell szedni a Norcolutot? Ha megjön a mensi abba kell hagyni?

Figyelt kérdés

Sajnos norcolut nélkül nincs mensim! Ha megjött akkor nem kell szedni?

Utána a Clostit fogom szedni :)


2016. márc. 4. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg elfogy a Norcolut, rá pár napra jön meg. Nekem egyszer sem jött meg a gyógyszer szedése közben.
2016. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélj a dokiddal, mert.a.gyógyszer abbahagyása után kellene.jelentkeznie a menszeszednek.
2016. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyógyszer után pár napra kell megjönnie. De az viszont nem normális, ha mindig gyógyszert szedsz azért, hogy megjöjjön. A dokid alaposan kivizsgált, vagy csak hasra ütött és felírta a gyógyszert az alapproblémát meg nem kezeli?
2016. márc. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amíg szede, elvileg nem jöhet meg.

Ha abbahagyod, 3-10 napon belül (de max 2 hét) megjön.

2016. márc. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Minden vizsgálat ami csak kell megvolt. Endrokrinológusnál is voltam. Természtesen bem csak a hasára ütött a dokim...

Azt elfelejtettem megkérdezni hogy az összeset be kell-e szedni. De fölfogom hívni. Köszi a válaszokat csak személyes tapasztalatokat szerettem volna megtudni meg hogy ki hogyan szedte!

Minden jót! :)

és köszönöm a válaszokat :)

2016. márc. 5. 18:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, az összeset. :)
2016. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!