A Kaáli intézetben mire számítsunk első konzultáción?

Figyelt kérdés
Végeznek bármi vizsgálatot? Több orvossal is konzultálunk? Elég összetett a problémánk.
2016. márc. 8. 17:24
 1/8 anonim válasza:
51%

Magas árakra!

Problémától függően akár több orvos is beszél veletek igen.

Ha van rá mód és kell akkor van vizsgálat is vagy írnak beutalót.

2016. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. márc. 8. 18:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia


Elmondja a további teendőket és ha kellenek vizsgálatok akkor mondja hogy mire van szükség. Nem kell nálunk csináltatni a vizsgálatokat máshonnan vitt leleteket is elfogadnak! Ott is meg lehet csináltatni de az fizetős sajnos :( Én a saját dokimmal csináltattam mindent!

A lombik tb-re megy mint máshol.

Addig amit fizetni kell az első konzultáció (15.000ft) a kell lombik előtt még egy akkor az (5000 ft).

A már zajlok a program akkor már csak a gyógyszereket kell fizetni. Elég húzós de magas támogatással írják fel őket. Ha van még kérdésed írhatsz privit is :)

2016. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod 😊 be vagyok zsongva, holnap megyünk. Nektek sikerült a baba? Most először bízok hogy talán. . .
2016. márc. 9. 20:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia

2-es vagyok. Sajnos még nem :( Most csináljuk a 6. lombikot. Pénteken lesz leszívás.

2016. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
😩 Drukkolok hogy végre sikerüljön. Mi a problémátok?
2016. márc. 9. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

1 petevezetékem van csak. A páromnál kevesebb spermaszám.

Nálam még IR is van és a tsh sem jó.

De mindre szedek gyógyszert :)

Neked is sok siker :) !

Melyik kaáli?

2016. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Debreceni kaáli. Nekem is ir-em van 😩
2016. márc. 10. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!