Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért nem jön össze a második...

Miért nem jön össze a második baba? Már nagyon bánt.

Figyelt kérdés

Voltak olyan tüneteim hogy:Hasszurka,sűrű pisilés,fáradtság,derék fájás..és valahogy úgy éreztem hogy igenis ott van a baba,sikerült,és a nemvárt reggelsen jött meg csak délután ami még sosem volt,termékeny napokon együtt voltunk a testem is jelzett ovukor volt pecsételő vérzésem,bő vizes folyásom..nagyon elvagyok keseredve.:/

Tegnap jött meg a nemvárt de már úgy tűnik múlik el..még ilyensem volt..legrövidebb 3nap volt leghosszabb egy hét mensis nap.

Szoptatok még,lehet ennek köze ahoz hogy nehezen esek teherbe?

Reménykedtem nagyon..(bocsi h itt érzelmeskedem,csak annyira lehangol:()


2016. márc. 10. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyetlen próbálkozás után kiborulsz?

Ugye tudod, hogy egy évnyi próbálkozás teljesen normálisnak számít, pláne, ha még szoptatsz is, akkor még több is.

2016. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ossze fog jonni, ne aggódj :)
2016. márc. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem első próbálkozás..:/
2016. márc. 11. 07:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a fiamra vàrtunk sokat. Kistesó egyből összejött pedig aktívan szoptattam az akkor 16 hónapos fiamat. Ne add fel. Èn úgy voltam hogy mondtam a pàromnak,hogy kezdjünk el próbàlkozni,mert fèl/egy èvbe is telhet mire jön a tesó. Nem kattogtam rajta egyszerüen csak szexeltünk amikor jól esett. Hàt...volt nagy csodàlkozàs,hogy elsőre sikerült. Mióta próbàlkoztok?
2016. márc. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem szabad rágörcsölni a gyerek témára. Majd jön előbb utóbb.

Lazítsatok és ne akarjátok olyan k..va nagyon. Ha ezt teszitek összejön.

2016. ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!