Ez a lombik nem sikerült? Pecsételő vérzésem van.

Figyelt kérdés
Et + 10. napon vagyok. Lehetséges, hogy sikerül így? Ez volt a 2. lombikom, az elsőnél nem volt vérzés, csak miután abbahagytam a gyógyszereket.
2016. márc. 14. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet és kiderül :) Ha pozi akkor dokia azonnal!
2016. márc. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1 vagyok

Lemaradta. Nekem mindig időbe megjött gyógyszereke mellett is! Mikor sikerült akkor nem. A vetélés viszont pecsételéssel kezdődött!

2016. márc. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már kimutatná? 2 naposakat kaptam vissza.
2016. márc. 14. 09:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Negatív lett. Akkor gondolom ennyi volt.
2016. márc. 14. 09:46
 5/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Nem biztos hogy kimutatja. Nagyon függ a tesztől is. De ha nem erősödik a vérzés akkor van remény :) Holnap csinálj még egy tesztet :) Drukkolok :)

2016. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos, mikor tesztelj? Nekem egy nappal elötte negativ volt es vereztem, az elöirt napon viszont mar pozi lett. Igaz, hogy utana elment a baba, de az mar egy masik törtenet.
2016. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oh bocsanat, most latom mar regebbi a kerdes. :(
2016. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!