Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Attól mert nincs menstruációm lehetek terhes ?

(5 hónapja nincs)



2016. márc. 14. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudod a terhesség legszembetűnőbb tünete hogy nincs mensesed...
2016. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen , tudom.

December végén , illetve január közepén csináltam tesztet , negatív volt.

Rá adásul anno cisztát találtak a petefészkemben , viszont az utolsó vizsgálatnál azt mondták hogy már teljesen tiszta vagyok.

Nem rendszeres a menstruációm , épp ezért kérdeztem , hogy esetleg van-e esély.

2016. márc. 14. 22:21
 3/8 anonim ***** válasza:
És 5 hónap alatt nem jutottál el orvoshoz?
2016. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Németországba költöztünk , és volt bőven intézni valónk , rá adásul a biztosítási kártyám sem érkezett még meg. Szóval , sajnos még nem sikerült!
2016. márc. 14. 22:29
 5/8 anonim válasza:

Ha nem nő a hasad, akkor nem hiszem...

Mindenképp menj el orvoshoz! A saját egészséged legyen most a legfontosabb! Más dolgot nem tudsz így normálisan csinálni, hogy közben azon aggódsz, vajon miért van ez...

2016. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, ha 5 honapos kismamavagy akkor azt mar erezned, 20 hetesen mar lehet etezni a magzatot. De ha te semmit se erzel, es a hasad se nőtt, es nem menstrualtal, az az nem volt peteérésed sem, semmi eselye h terhes vagy. Menj el orvoshoz minel elobb nehogy valami komoly bajod legyen!!!!
2016. márc. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Manka68 ***** válasza:
Tesztelj újra. Ha negatív, nem vagy terhes. Számtalan oka lehet a menses elmaradásának. Amint van lehetőséged, keress endokrinológust, a hormonok az ő szakterülete. Addig pedig olvass alaposan utána a PCOS-nak, inzulin rezisztenciának. Ha már voltak cisztáid, esélyes, hogy valahol ott van a probléma gyökere.
2016. márc. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat ! :)

Amint megjött a kártyám azonnal megyek :)

2016. márc. 17. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!