Premens tablettatol lehet mellfajdalom?

Figyelt kérdés
nem szokott fajni soha de most faj. 4napja. elvileg 4 nap mulva is kellegjonnie. tesztem negativ lett tegnap .

2016. márc. 16. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,nekem is fájt tőle.
2016. márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
es te mire kaptad? hasznalt arra amire szedted? elvileg ezt pont arra szedik hogy megszuntesse az ipyen prwmenstruacios tunwteket. nekem nem volt ilyen csak arra kaptam hogy elapadjon a tejem. egy eve hagytam abba a szoptatast de nem mult el. most meg jon ez. azt hittem baba lesz 😞
2016. márc. 16. 10:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 1 hónapja szedem a Premenst, rendszertelen elhúzódó ciklusra, de én nem fogom tovább szedni, mert olyan szinten pattanásos lettem tőle, mint még soha. Nekem eddig baba bőröm volt, most a nyakamon, arcomon, homlokomon is piros pattanások jöttek ki.

Elég valószínű, hogy a Premenstől jött ki, mert mást nem szedek... :( A mellem is fáj, pedig sose szokott és még van 7 nap menzeszig...

2017. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!