Hányinger, mellfájdalom, émelygés 2 hete. Lehetek terhes? Vagy más okozza? Többi lent

Figyelt kérdés
Évek óta cisztától szenvedek.De soha nem volt hányinger stb.Utolsó normális mensim szept.3.Aztán 25 én kis barnázás 3napig.Doki szerint PCOS vagyok azért nrm jött meg.(uh-on látta). Jövő szerdán kell visszamennem.Mondtam neki már akkor is a hányingert,de nem reagált rá..Szerintetek??

2014. okt. 8. 13:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet. Ha pcos vagy keress egy jó endokrinológust.
2014. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Endokrinológushoz novemberre van időpontom.Holnap tesztelek..köszi a választ :)
2014. okt. 8. 13:13
 3/16 anonim ***** válasza:
szerintem inkább az ir-től van hányingered!eszel rendszeresen??napi 5-ször??
2014. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ir?? Bocsi lehet hogy butának tünök...de nem tudom ez mit jelent..Étvágyam van,eszek rendesen.Nem napi 5ször,de soha nem ettem sokat.
2014. okt. 8. 13:19
 5/16 anonim ***** válasza:
inzulinrezisztencia !húú én nem tudom olyan szakszerűen elmagyarázni neked mit is jelent hülyeséget meg nem akarok írni!bocs!nekem állandóan hányingerem volt ,rendszertelen vérzés! a pco általában ir-rel párosul meg pajzsmirigy betegséggel!nekem mind három van!kb az a lényege,hogy a szervezeted rosszul reagál a szénhidrátra !ez a betegség egy anyagcsere betegség!kellene egy cukor inzulin terhelés legalább 3 pontos!
2014. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
remélem nem írtam nagy butaságot !ha igen javítsatok ki és bocsánatot kérek!!utolsó voltam!
2014. okt. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Értem!Köszi! :) Ez a PCO ennyire gyorsan kialakul?4 honapja szenvedek a cisztával..(általában felszívódik,de most nem).Kéthetente járok uh-ra.Eddig soha nem látták a PCOt egészen múlthét szerdáig.Tehát ilyen gyorsan kialakul? Ettől lehet a hányinger,meg minden?
2014. okt. 8. 13:33
 8/16 A kérdező kommentje:
A mensim mindig normális volt..egészen mostanáig..tehát ha valóban PCOS vagyok,még igen az elején járok...vagy nemtom...:/
2014. okt. 8. 13:36
 9/16 anonim ***** válasza:
a pco az csak egy tünetegyüttes!igazán a cukor,inzulinnal van baj!tehát az anyagcserével!nekem még valszeg csak enyhe ir-m van!de már látszott a cukor,inzulin terhelésemen ,hogy valami nem stimmel!nem magas pl.nincs 120 perces inzulinnál 140 értékem!ez csak egy példa!lehet nem most alakult ki csak nem okozott panaszt vagy nem vették észre!endo dokit keres fel!hármas kezelés kell! ha jól gondolom !gyógyszer, diéta ,mozgás!
2014. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én már azt hittem hogy tuti babás vagyok,nem tudtam hogy ez a pco is ilyen tünetekkel jár..
2014. okt. 8. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!