Eva4 kérdése:

Mised ab- nál mennyi idő alatt űrűlki a hcg?

Figyelt kérdés
2016. márc. 22. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
1-2 hét kb
2016. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Függ attól, hogy hány hetes terhességről van szó. Egyébként lassan. Nekem bő egy héttel a terhességem elhalása után volt műtétem, és mivel utána még mindig voltak tüneteim, egy - egyébként kókler - doki azt mondta, csináljak tesztet, hátha mégis méhen kívüli terhesség volt (ami hülyeség, mert volt méhen belül petezsák, csak ő már nem látta).

Mindenesetre megcsináltam a tesztet, két héttel a műtét, kb. három héttel a terhesség elhalása után és még pozitív volt. 6-7 hetes terhességem halt el, tehát még nem volt magas a hcg-szint.

Azt olvastam, hogy koraterhességben a hcg szintje meredeken emelkedik (másfél naponta megduplázódik), de a kiürülési ideje ennél jóval lassabb.

2016. márc. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10 hetes terhességnél műtöttek, de csak petezsákom volt. 5 hét múlva is pozitív volt a teszt....
2016. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én is 10-hetes voltam és nekem is csak petezsák volt! Elvetéltem ithon a korházba csak befejezö kisműtétem volt.Mult hét vasárnap csináltam ovu tesztet pozi volt de tegnap már negativ. kiváncsiság bol csináltam a tesztet, hogy mutatja a terheséget még mert ugytudom hogy az ovu teszt is kimutatja.
2016. márc. 23. 17:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ovuteszt csak josteszt, egymas utani napokon kell csinalni, és ha erosodik, van esely a terhessegre (mindezt a ciklus végén). HCG tesztet csinálj, ne ovutesztet.
2016. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ovu teszt volt itthon.3 napig mindennap csináltam egyet első nap halvány volt utána erősödött mindennap.
2016. márc. 23. 21:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Mit jelent az hogy jósteszt? bocsi a tudatlanságomért.L
2016. márc. 23. 21:13
 8/9 anonim ***** válasza:
9edik héten vetéltem el, befejező kisműtétem volt. 2hétig még a tüneteim is megvoltak.
2016. márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kedves utolso! az első menzeszed hánynapra jött meg a műtét után?
2016. márc. 24. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!