Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Dr Pásztor Norbertnél (Szeged)...

Dr Pásztor Norbertnél (Szeged) járt már valaki meddőség ügyében?

Figyelt kérdés
Volt egy inszeminációnk más orvosnál, de nem jött be a személyisége, így váltanék. Ha jól tudom, Pásztor doktor úr foglalkozik meddőséggel, mennyire lelkiismeretes vagy kapkodós?
2016. márc. 22. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem Ő az orvosom, nem kívánhatnék nála jobbat! Ő a 4.-ik orvos akit felkerestünk meddőségi ügyben, és eddig csak Ő vette komolyan a problémánkat...
2016. márc. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is hozzá jártam. Kedves, aprólékos, nem kapkodós a magán rendelésén.

Viszont mikor barnáztam pozi teszt mellett...nem adott semmit, azt mondta előfordul... sajnos nem maradt meg a baba :(

ő végezte a műtétet is....

szóval lehet rá számítani bármikor...csak ugye ez a nem adok semmit dolog esett rosszul nekem...bár lehet akkor is elment volna a baba :(

2016. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Akkor se Utrot se Duphastont nem ir? Meg az ilyen nehez esetekben sem?
2016. márc. 23. 11:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Nekem mindig adott progi pótlást.
2016. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ő az orvosom, nagyon elégedett vagyok vele. Bármikor kereshetem, mindig segít. Amikor az inszeminációnk volt, az is elsőre sikerült, csak sajnos méhenkívüli lett. :( Ja igen, nekem kérés nélkül írt Utrogestant. Amikor műtét miatt bent voltam a klinikán, akkor is minden nap bejött hozzám, nagyon jól esett a "törődése". Én csak ajánlani tudom!
2016. márc. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt kérdezném, azoktól akik kaptak progeszteron pótlást, hogy voltak e előtte hormonsor vérvételen? mert ugye lehet nekem azért nem adott, mert nem volt igazolt az alacsony progeszteron szint :O

de ez csak egy gondolat...

2016. márc. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2-es voltam.
2016. márc. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem rendben volt a progeszteron értékem. Én azért kaptam az Utrogestant, mert inszeminációm volt...
2016. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Bocsi, hogy belekérdezek, de mennyit kér a doktor úr egy vizsgálatért?
2016. ápr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
November végén voltam nála, akkor 8000 ft volt...szerintem azóta nem változott.
2016. ápr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!