Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi sikertelen próbálkozás...

Mennyi sikertelen próbálkozás után fordultatok orvoshoz? Egyáltalán mikor fordult meg a fejetekben, hogy talán valami nem stimmel?

Figyelt kérdés

2016. márc. 3. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23 vagyok de pajzsmirigy alülm.van ez miatt teljesen rá paráztam így 5 hónap után már orvoshoz fordultam 6 ig ban írt fel clostyt első hónapban sikerült most 36 km.
2016. márc. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi 1 év után fordultunk orvoshoz. Én most vagyok 30, párom 33. Összességében 2 év és 4 hónapja próbálkozunk, eddig sikertelenül.
2016. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi is 1 év után fordultunk orvoshoz. Párom 34 én 30.
2016. márc. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hónap múlva éreztem hogy ez nem lesz könnyű menet, 8 hónap után fordultam orvoshoz, majd kiderült, férjemnek annyira kevés és rossz minőségű a spermája, hogy egyből lombikra küldtek. 8 sikertelen lombik után el is váltunk. Következő kapcsolatomban amikor el kezdtünk gyúrni a gyerekre, 2. hónapban összejött, majd el is vetéltem. Rá következő ciklusban ugyanez. Aztán 3 hónap múlva már maradt a baba :) Az egész procedúra 9 év, 2 hónap volt.
2016. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mi 1 és 9 hónapja próbálkoztunk (előtte volt egy vetélésem), mikor úgy döntöttem, hogy következő hónapban orvoshoz fordulok. nem lett rá szükség :)
2016. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2016. márc. 3. 14:48
 7/15 anonim ***** válasza:
1,5 év után mentem meddőséggel foglalkozó orvoshoz. Akkor az alap vizsgálatok nem mutattak eltérést, ezért még adtam magunknak időt tudatosabb odafigyeléssel. Így is elment 1,5 év. Jöttek a műtétek és sorra derültek ki a gondok. Azóta volt több inszemináció és egy lombik is. 5 éve várunk az első babánkra...
2016. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem szo szerint ugyanez, mint az elözö hozzaszolonak, egyetlen kivetellel, hogy a lombik utan spontan terhes lettem 5 ev utan! :)
2016. márc. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Soron következő rákszűrés alkalmával elmentem nődokihoz, és szóltam, hogy indul a projekt... Úgy nézzen meg! Így kért hormonsort és miutan minden rendben volt, neki álltunk. Majd ra 6honapra visszamentem, hogy valami nem jó. Kaptam progit. Rá 6hónapra ismét megjelentem sajnos, így páromat el is irányította spermatesztre két dokihoz, megadott egy telefonszámot, ahová már ezekkel a leletekkel mentünk. És igaza volt, párommal vannak a gondok. Egy év telt el ezóta. 3transzferem volt (mind más típusú), és itt ülök a pozitív tesztekkel most 😊 nagyon bizakodva! Rengeteg múlik azon is, mennyire segítőkészek a dokik! Merj hozzájuk fordulni és kérj véleményt! Inkább legyen felesleges a kérdés, mint potya próbálkozások időtlen, ráadásul nem tudom hany éves vagy, de a korunk iszonyatosan fontos...
2016. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem teljesen válasz a kérdésre, de leírom.


Az elsővel rögtön sikerült (nem volt tervezett). Másodszorra viszont már szeretnék óvatosabb lenni. Ha már ott leszünk, hogy "mehet", el szeretnék menni egy kivizsgálásra, hogy a vérképem, hormonjaim rendben vannak-e.

2016. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!