Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi az optimális TSH és...

Mennyi az optimális TSH és Prolaktin érték teherbeeséshez? ( mlu/l mértékegységben ) Nektek milyen értékkel jött össze a baba?

Figyelt kérdés

TSH 2,76 volt januárba prolaktin pedig 1309 mlu/l. Letroxot kaptam így mind a kettő lement 4 hét alatt Tsh 1,36 prolaktin 326 mlu/l-re. 3 éve nem jön a baba. IR-em is van szedek rá gyógyszert, mostmár pajzsmirigyre is szedek, szedek D és E vitmint is.

Van akinek letrox szedése után össze is jött a baba és ha igen milyen hamar jött a gyógyszerrel?



2016. márc. 24. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:

A nődokik és egyéb szakorvosok 4 alatt mondják jónak a TSH-t (persze fontos lenne tudni a t4-et is), az endodokik meg 1 alatt.


Nekem a tieddel megegyező volt, terhes lettem, a 12. hétig szedtem a Letroxot. Merckformint szedsz az ir-re?


esetleg még amit megnézetnék: férjednek genetikai teszt, neked véralvadás panel, és a méhnyálkahártyád vastagsága.

2016. márc. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen Merckformint szedek. Melyik értékemhez volt hasonló a tied? 1,36 -hoz vagy a 2,76 -hoz?
2016. márc. 24. 15:20
 3/7 A kérdező kommentje:
jah amúgy folsav felszívódási gondom is van heterozigóta vagyok. Ezért szedek femibion 800 at is , de egy hónapja külföldről rendelem a jódmentes fajtát mert a pajzsmirigy miatt jódmenteset kell szednem. Úgyhogy van baj rendesen. Úgy érzem nekem már sose lesz gyerekem.
2016. márc. 24. 15:50
 4/7 anonim ***** válasza:
szia, nekem 1200 volt a prolaktinem, bromocriptint kaptam meg pajzsmirigyre eututhyloxot, 3szor ezdenem kell és diétáznom, pedig nem vagyok / voltam kövér sosem, ezekkel rendbe jöttek az értékeim, fél év alatt összejött a baba, de első probálkozásra, szoval nem probálkoztunk addig, de nekem nem volt mensim sem elötte, sajnos elment a baba missed abom volt uh msot várunk... honnan tudod egyébként h IR-es vagy? arra miylen gyogyszert irnak fel? mert gyanitom h nálam ez volt a gond, volt iylen 3 pontos inz vizsglatom és nem volt jo nagyon az érték, de nem mondta a doki h IR-es vok
2016. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, a tsh-m volt hasonló, nekem a prolaktinom oké volt.


jaj, ugyan, dehogy van baj! légy pozitív! én pl. három hete vagyok túl egy terhességen úgy, hogy 10 hónapon át minden nap adott a férjem egy szurit...mindent ki lehet bírni...persze, nem ép ésszel, de ki lehet.:)

2016. márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2,9 volt, Letrox levitte 2 alá, utána elég gyorsan sikerült a baba. IR-t nem igazoltak a vizsgálatok, de hypoglikémiás tüneteim már gyerekkorom óta voltak. Már két gyerekem van. Ami érdekes, az az, hogy fél éve paleolit étrendet folytatok, és gyógyszerszedés nélkül a TSH-m nemrég 1,7 volt, a vércukrom is rendbejött. Ha ezt tudtam volna 10 évvel ezelőtt...
2016. márc. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remélem most, hogy nekem is levitte a Letrox össze jön végre a baba, jó lenne ha ebbe a ciklusba. :) Nekem kell szednem gyógyszert az IR-re Merckformint, csak kis mennyiségben mert bár nagyon rosszak az értékeim , de vékony is vagyok és a doki azt mondta attól sajna fogyni is lehet nekem pedig nem lenne jó. Tegnap volt peteérésem nagyon görcsölt a hasam és nagyon erős két csíkos lett az ovu tesztem. Remélem sikerülni fog most.
2016. márc. 26. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!