Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pici segítséget kérek, míg...

Pici segítséget kérek, míg eljutok orvoshoz.21. napon a progeszteron szintem 14,8 nmol/L. Ez lehet oka hogy nem jön össze baba? Vagy ez az érték jónak mondható? Általában 22-23 naposak a ciklusaim.

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A többi értékedet is megírnád? Esetleg a 3. napi hormonsort? Mert egy eredmény alapján nehéz lenne válaszolni.
2013. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nagyon alacsony, viszont szerintem itt a fő probléma az, hogy rosszkor lett levéve. A hivatalos protokoll szerint a 21. napon kell levenni, de ez "tankönyvi", 28 napos ciklusokra lett kitalálva. Nekem pl. volt 36 napos ciklusom, amikor a 20-22. nap körül volt ovulációm, így tök felesleges lett volna a 21. napon levenni bármit, mert fals eredményt mutat. Van igazolható ovulációd (akár hőméréssel, akár UH-gal)? Ha igen, akkor ahhoz kéne hozzáadni 7 napot és akkor levenni a "21. napi" progeszteront!
2013. okt. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!