Szerintetek 9. ciklusnapon egy darab 14 mm-es tüsző Clostilbegyt szedése után megfelelő?

Figyelt kérdés

Inszemináció előtt álluk, a 14. napon lesz a beavatkozás. Kíváncsi lennék, hogy másoknak mikor, mekkora volt.

Az orvos szerint rendben van, a Kaáliba járunk, és úgy érzem, futószalagon mennek ott a dolgok, a lényeg, hogy fizessünk (60 000 Ft/inszem).


2016. márc. 25. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem jó, nekem clostis hónapban 12. napon 15 mm volt :) (sikeres hónap volt)
2016. márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hú, de jó, megnyugtattál, köszi a választ! :) És te kaptál tüszőrepesztő szurit? Vagy csak closti volt? Hányadik clostis hónap volt? Bocsi a sok kérdésért, de nagyon izgatott vagyok. Másfél év próbálkozás után ez az első hónap, hogy valami történik a várakozáson kívül. :)
2016. márc. 25. 13:40
 3/13 anonim ***** válasza:
nem kaptam tüszőrepesztőt, és első clostis hónap volt :)
2016. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hú, de jó! Akkor nagyon bizakodom én is. :)) Köszönöm szépen!
2016. márc. 25. 13:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó. Nekem a 11.napon volt 16mm és a 15.en volt tüszőrepedés. Azt megkérdezhetem hogy neked nézték a méhnyálkahártyát? Ha igen, milyen vastag volt? Nekem 12mm. A doki szerint túl vastag :(
2016. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Magától repedt vagy kaptál tüszőrepesztő szurit? Nekem 8,5 volt a méhnyálkahártyám, azt mondta a doki, hogy az megfelelő. Úgy tudom, 9 körül normális középidőben. Volt nekem is olyan, hogy az orvos szerint vastag volt, de azt mondta, nem gond, kicsit erősebb lesz a következő vérzés, így is lett.
2016. márc. 28. 21:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem kaptam tüszőrepesztőt, csak figyelték uh.gal. Volt róla szó, hogy kapok, de végül nem kellett. Most Duphastont szedek a ciklus végéig. Kíváncsi vagyok mi lesz. 😊 Azt mondta a doki, hogy nem jó ha túl vastag a méhnyálkahártya, mert akkor meg nem tud beágyazódni... Azért reménykedem...
2016. márc. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Drukkolok! Remélem összejön. Mikorra nem várod?
2016. márc. 29. 08:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm aranyos vagy! 😊 10ére nem várom. Neked mikor lesz az inszemináció? Szorítok nagyon!!!
2016. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem holnap lesz! Izgulok! 13-án tesztelhetek majd. Akkor majdnem egy időben vagyunk. Majd írd meg, mi lett! En is jelentkezem. :))
2016. márc. 29. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!