Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek is hajcsár vagyok?

Szerintetek is hajcsár vagyok?

Figyelt kérdés
Én 27 a párom 40 éves.1,5 éve nem jött a bébi ezért a páromnak csináltak spermium vizsgálatot. Az eredmény: o spermium az ondóban. Ezt az eredményt hétfőn kaptuk meg. Az orvos mondta hogy tovább menni neki genetiksi és hormon vérvételre. Aznap összetörtem de másnapra leporoltam magam és tudtam hogy menni kell tovább.A vérvételre bármikor lehet menni de 3 hét az eredmény viszont a kaáliba máj.11-re van időpontunk az az legkésőbb jöv. hét szerdán menni kell a vérvételre az az a genetikaira. Na már most ebben a kétségben nem tudok élni hogy csak 5% esélyünk van hogy legyen közös babánk.minél előbb szeretném megtudni ( ez máj.11.-én ki is derülne) a munkám is nagyon húzós lesz szept.ig és így nem tudok rá koncentrálni. Ezt a párom is tudja, de ő azt mondta hogy hajcsár vagyok és ő egyenlőre nem akar több vizsgálatot.
2016. ápr. 2. 09:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Igen, igaza van a párodnak. Nem jutott eszedbe, hogy idő kell neki ahhoz, hogy feldolgozza, ő a "hibás "?
2016. ápr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hibás? Nagyon jól tudja hogy nem hibás.Ez önhibáján kivül van így. De ezt nem tudja addig feldolgozni míg a végére nem járunk.sem ő sem pedig én
2016. ápr. 2. 09:39
 3/18 anonim ***** válasza:
5%
Nyilván nem úgy értve hibás, hogy direkt, akarattal nincs spermiuma. De lényegében ő a terméketlen. Ezt fel kell dolgoznia.
2016. ápr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De én a nagy vâlaszre nem tudok, nincs erőm várni fél évet. Én az idő alatt összeroppanok. :(
2016. ápr. 2. 09:47
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Nos, en a helyedben nem várnék a mijimalis eselyu pozitív válaszra, hanem elkonyvelnem, nehogy nem lehet tőle gyerekem. Már nincs is min idegeskedni. Ha össze szedte magát, akkor majd elmegy a vizsgálatra
2016. ápr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
18%
Erre fog rámenni a kapcsolatotok.Tartsd tiszteletben a döntesét.15éve azon görcsölsz hogy legyen gyerek,ahelyett találnál más célt az életben,és lennél boldog.Amúgy is minél jobban rágörcsölsz annál jobban nem megy.Nem a levegőbe beszélek,mert nálunk ugyanez a helyzet csak 7éve,engem viszont nem érdekel már a gyerek.Majd jön ha, jónak látja.Nálam a méhemmel van baj,fejletlen,plusz pco-s,hormonzavarok.Nem tudnak velem mit kezdeni,mert annyit értek a szuper kezelésükkel hogy híztam 20kilot,és gyerek a kanyarban sincs.
2016. ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem 15 hanem 1,5 éve.Nem vagyunk egyformák.Valaki nem szeretne gyereket, valakiszeretne de ha nem jön az sem gond, és van aki mindent megadna érte.Én az utóbbiba tartozom
2016. ápr. 2. 10:06
 8/18 anonim ***** válasza:
15%
Oh elolvastam 1,5 év akkor meg pláne nem értem a türelmetlenkedésed.
2016. ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
Igaza van a párodnak. Te még nem vesztettél semmit, de neki ez egy konkrét diagnózis: neki nem lehet gyereke. Neked igen. Ha ennyi empátiát nem vagy képes felé mutatni, akkor neki jobb lenne, ha nem te lennél a párja. Visszataszító a viselkedésed.
2016. ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom, nálunk hogy volt: velem van a baj (nő) a párom eredményei tökéletesek. Mi is 1,5 év után mentünk kivizsgálásra, de UH és vérvétel után nagy eltéréseket nem láttak. Műtét következett volna, amit én nagyon nem akartam. A párom ezt megértette és ő sem akart 'csak úgy' kitenni ilyen tortúrának. Megbeszéltük, hogy éljük az életünket, építkeztünk, utaztunk- persze közben minden hónapban reménykedtünk, hogy sikerül, de azért nem roppantunk össze attól sem, hogy egyszer sem lett így...

Aztán eljött az az időszak, hogy engem egyre jobban frusztrált a sikertelenség. Már nem érdekelt, hogy műteni fognak, nem érdekelt, hogy mi lesz, csak az, hogy derítsék ki, hogy miért nem jön össze.

3 év sikertelenség után jött a műtét, kiderült: van baj- nem is kevés. Még abban az évben jött újabb 3 műtét, mire alkalmas lettem a lombikra. Hidd el, sokkal nagyobb terhet cipel ilyenkor az, aki tudja, hogy miatta nem adatik meg az, amire mindketten vágynak, hogy nem tudja igazán boldoggá tenni a párját. Hosszú ez az út, és fel kell rá készülni mind testileg, mind lelkileg. Te jóval fiatalabb vagy, van még bőven időd... Ne akard ezt most ilyen erőszakosan, mert csak tönkreteszed vele a kapcsolatotokat.

Ettől függetlenül a konzultációra érdemes lenne elmennetek azért, hogy tisztába legyetek a lehetőségeitekkel. Azután, hogy mikor kezdtek bele a vizsgálatokba, a műtétekbe, az már legyen egy közös döntés, ami mindkettőtöknek elfogadható.

Nekem nagyon jól esett, hogy a párom sosem vádolt, és sosem nyaggatott a meddőségemmel kapcsolatban. Gyerekünk ugyan még mindig nincs, de kitartunk addig is. Minket összekovácsolt a baj.

2016. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!