Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetséges, hogy teherbe estem?

Lehetséges, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom peteereskor szokott lenni több napig ilyen átlátszó, fehéres "folyás" szerű. Nekem már pár napja ez van és ez alatt a pár nap alatt többször is voltunk együtt a barátommal de nem védekeztünk. 22 éves vagyok a barátom pedig 24. Előre is köszönöm a válaszokat.
2016. ápr. 3. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek, gyakorlatilag bármikor teherbe eshettél. A tüszőrepedés pillanatában mindössze 8% az esélye, egyébként több aktus valamelyikénél is simán.
2016. ápr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

A peteérés kb. az utolsó ilyen nyáktípusu napon van, de a hímivarsejtek eléldegélnek egy darabig.

Amikor kimarad a vérzésed, akkor tesztelj.

2016. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Mindenképpen tesztelni fogok :)
2016. ápr. 3. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!