Lombikosok! Mivel lehet javítani a rossz petesejtminőségen?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 5. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy rossz? Mi a baja? Ezt a dokidtól kérdezd.
2016. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sok petesejtem volt, de nagyon alacsony lett a megtermékenyülési arány, az is ICSI-vel, pedig nincsenek spermium-gondjaink. Az orvos csak annyit mondott, rossz minőségűek a petesejtjeim. Igazán nem ajánlott rá semmit. Az Inofolic-ot elkezdtem, mert arról sok jót hallottam.
2016. ápr. 5. 22:27
 3/13 anonim ***** válasza:
A Q10, Bvitamin komplex, feherje es a mehpempot mondanam. Decaz a tapasztalatom, hogy az orvosok nem igazán hisznek ezekben. Nyilván azért, mert nem mindegy mi okozza ezt.. Gondolom kértél javaslatot a dokidtol? Első lombik volt?
2016. ápr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez tippelgetés. Ennyi erővel a speiummal is lehet gond. Ezen segíteni nem nagyon lehet egyébként. Mennyi sejted lett? Miért kell lombik?
2016. ápr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Első volt. 13/2 lett a megtermékenyülés. Bízom az kezelőorvosomban, de tudom, hogy a nem gyógyszeres dolgokat nem igazán preferálják. Én viszont egy próbát megtennék, mert ártani nem árthat, viszont adhatnék egy kicsivel több esélyt annak, hogy legközelebb sikeresek lehessünk. Lezárt petevezeték, PCO, IR, endometriózis a fő probléma. Ezen kívül volt méhfejlődési rendellenességem is, de azt műtétekkel korrigálták, és véralvadási problémám is van, de azt megoldja a vérhigító.
2016. ápr. 6. 09:37
 6/13 anonim ***** válasza:
A pcost és irt mióta kezelik? Pcos cisztáid voltak? Hormonjaid, ciklusod?
2016. ápr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Elég sok féle gond... En mindenképpen a dokitól kernek segitseget es hogy a következő lombiknal van e mas módszer erre az esetre. Levalogatasra pl.

Vannak ilyen módszerek ffi oldalra biztosan tudom. Nekunk ffi gond van, egy egy élő sperma. Ezek bár megtermékenyülnek gyönyörűen, majd rohamosan megállnak a fejlődésben. Nalunk mas lett a levalogatas es ikreket varunk. 3 különböző beavatkozás volt es az utóbbi sikeres. Fagyibabank is maradt.

2016. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Cisztáim vannak, hormonjaim jók, az IR-t most a sikertelen lombik után az endokrinológus diagnosztizálta, mert a nőgyógyász szerint jó lett a terhelésem, szerinte meg nem. 2x500 Merckformint szedek rá 2 hónapja. Remélem ettől is javulnak majd az eredményeim legközelebb...
2016. ápr. 6. 15:24
 9/13 Ardienn válasza:
TSH mennyi?
2016. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor ez az ok. A pcos cisztákban hasznalhatatlan sejtek vannak de a hormonoktól ezek is megnőnek. Kezeletlen pcos-est tilos stimulálni. Az ir diétát szigorúan tartod?
2016. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!