Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek volt jó és kinek volt...

Kinek volt jó és kinek volt rossz tapasztalata a Clostibegyt tablettával? Le akarnak beszélni róla!

Figyelt kérdés

Az orvosom felírta, és nagy reményeket fűzük hozzá!

Viszont 2 barátnőm is le akar beszélni róla mert nekik cisztájuk lett!

Tapasztalatokra lennék kíváncsi! Megijedtem!

Köszönöm


2016. ápr. 1. 12:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mit értesz "jó" tapasztalat alatt? egy 5éves ovis megfelelő? emellett sz@rnám le a cisztát... engem speciel baromira nem érdekel, ha cisztám lesz, csak legyen baba is.
2016. ápr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Vilcsianyuja ***** válasza:
6 kúra, 3 terhesség, 0 ciszta.
2016. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Vasárnap kiderül ,hogy sikerült -e a segítségével.Nem mindenkinek okoz cisztát.Én még mint írtam nem tudom mi lesz a vége,DE mi átbeszéltük a férjemmel és miután mindennemű nagyobb beavatkozást szeretnénk kijjebb tolni így megpróbáltuk.


Sok lehet a mellékhatása de ha nem próbálod meg akkor húzod az időt csak teljesen értelmetlenül.Ne a barátnők véleményét nézd hanem hogy a férjed/párossal vállaljátok -e .Mert oké hogy Te szeded be de ez csak rátok tartozik.

2016. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal sikerült a most 5 éves ovisom, cisztám nem lett. Ha lett volna, se érdekelt volna :)
2016. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nekem 2 jó tapasztalatom lett tőle. Az egyik 2 éves, és épp alszik, a másik 27 hetes pocaklakó. Semmi mellékhatása nem volt nálam,se ciszta, se semmi más. Szerintem inkább az orvosoddal, és a férjeddel beszéld meg, ne a barátnők döntsék el.
2016. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én már minden lépcsőt végigjártam: closty, inszemináció, lombik. Hidd el, ez még a legegyszűrbb megoldás és örülj neki, ha ez elég is a sikerhez! A többinél már nem csak a cisztásodás a rizikó. Ha meg ciszta lesz tőle, akkor szünetet tartasz és majd elmúlik... nem a világ vége. Mondjuk a closty kúrát is úgy érdemes csinálni, ha kontrollálva van. Ha csak odaadják, hogy szedd és várd a csodát az nem jó.
2016. ápr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

első clostis hónapban terhes lettem, egy cisztám se lett. azoknak lesz cisztájuk, akiket túlstimulálnak. ha neked nincs cisztád, akkor nyugodtan szedd be. viszont akinek már van cisztája, annak nem szabad szedni, gondolom a barátnőid ezt nem tudták.

20hkm

2016. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
2 kura, 0 peteeres, es az összes betegtajekoztatoban olvasható mellekhatas jelentkezett. Soha tobbe closty!
2016. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
A 2. kúra első hónapjában sikerült a baba. 2 év után! :) Semmi problémám nem volt vele. :)
2016. ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindeni vàlaszát!

Kívánok mindenkinek egészséget,babát ha szeretnének ☺

Mi is belevágunk .

Szép estét

2016. ápr. 1. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!