Teherbe esett e mar valaki kozuletek (tobb ciklusban mar peteerestol kezdodo) barna folyas ellenere?

Figyelt kérdés
Mar lassan egy eve probalkozunk a Parommal, hogy kisbabank legyen. Sajnos egyenlore sikertelenul. Voltam orvosnal kivizsgalason, vervetel, hormon vizsgalat, rakszures, chlamydia es egyeb bakterialis fertozes teszt, de nem talaltak semmit. Viszont nagyon aggaszt ez a tobb napig, neha 1-2 hetig tarto barnazas a ciklus 2. feleben. 1 eve hagytam abba a fogamzasgatlo szedeset. 3 evig szedtem es mar kozbe kezdodott ez a problemam azt hittem csak azert mert nem mindig pontosan veszem be. De sajnos utana se mult el. Volt/van Valakinek hasonlo esete?

2016. ápr. 8. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia.itt vagyok én.nekünk is jó volt minden eredmény de kb másfél év alatt jött össze a baba.Kezdettől fogva barnázok , de szedem a progeszteront és szépen fejlődik a baba.Így 6 héttől táppénzen vagyok.1szer véreztem is utána erősebben barnáztam.9 hetes 4 napos vagyok néha még mindig van de sokkal ritkábban.
2016. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Koszonom a valaszod! Gratulalok es jo egeszseget nektek! :) Megnyugtato olvasni h van remeny barnazas mellett is. Nekem azt mondta az orvosom, hogy jo a progeszteron szintem pedig arra gyanakodtam h alacsony. En kulfoldon elek itt ugy hallottam nem igazan irnak fel semmit amugy se h segitsek a beagyazodast es csak 2 ev utan kuldenek a meddosegi kozpontba. Bar tudom meg 1 ev nem olyan hosszu ido foleg 30 eves kornal. De persze aggodik az ember hogy valami gond lehet es nehez varni honaprol honapra. De koszonom most adtal egy kis erot! :)
2016. ápr. 8. 14:19
 3/12 anonim ***** válasza:
az utrogestánhoz hozzá tudsz jutni... ? Én kipróbálnám azért a ciklus második felében az utrogestánt ( progi ) szedni de csak akkor ha tuti biztos vagy benne hogy volt ovud...hőmérőzől, ovu teszt ,uh....és ha nem lesz barnázás akkor az pedig csak progi hiány lesz.....
2016. ápr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszi! A homerozest meg nem probaltam. De fogok venni most egy higanyosat (azt olvastam az pontosabb, mit gondoltok?) es ha a nemvart megjon most, a kovetkezo honapban vegig merni fogom. Gondoltam ra h csak ki kellene probalni progeszteront szedni csak felek ha tenyleg nem az a problema akkor felboritja a hormonhaztartasom. Tudtok valami termeszetes progi potlast? Marmint van ilyen krem is ugye? Utana nezek ennek az ultrogestan-nak is.
2016. ápr. 10. 14:10
 5/12 anonim ***** válasza:
pre mens, palástfű tea, barátcserje kapszula...ezek amiket tudok...az utroról....van hüvelyi és szájon át szedhető én úgy tudom ugyanolyan mindkettő és lehet így is úgy is használni...én orálisan használtam....lombiknál a beültetés után kell elkezdeni és 14 nap után teszt ha pozi tovább kell szedni a 12. hétig ha nem abba kell hagyni és rá pár napra megjön....én nem lombikban szedtem....és magamtól....bár recept köteles de ha sírsz egy kicsit a gyógyszertárban adnak...csak úgy drágább....nálam ha nem volt baba akkor is megjött ugyanúgy de van akinél csak az abbahagyás után jön meg....hatása lehet szédelgés és hányinger ( mivel progi ) de ki lehet bírni...a hüvelyi ilyen szempontból jobb állítólag nincs olyan hatása de ott meg kifolyik a nem felhasznált rész...trutyis....a hőt megemeli kissé de nem annyira egyértelmű a hőre gyakorolt hatása....amit még szeretnék leírni az hogy azért érdemes lenne egy 3. napi és 21. napi hormonsort csináltatnod és endokrinológussal megbeszélned az értékeidet...
2016. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
En sajnos kulfoldon elek es itt voltam orvosnal hormonvizsgalaton de csak a 21.napon csinaltak vervetelt. Azt mondtak ez eleg. De tervezem hogy otthon is elmegyek orvoshoz. A baratcserje kapszulat meg nem probaltam. Kov honapban homerozok es esetleg ciklus masodik feleben elkezdem szedni. Ezt itt tudok venni mar megneztem. Most erdekes mert enyhult a barnazas igy 4 nap utan ma szinte semmi nem volt. Hetfon fajdogalt az alhasam erosen gondolom utana lehetett peteeresem valahogy kedd reggel mar ha volt. Az ovu teszt hetfon meg ket csikos volt bar halvanyan mikor d.u 6kor csinaltam. Aztan kedd ejjel eleg eros rozsaszines barnas folyasom lett es a barnazas azota tartott szombat estig. De most abbamaradt kicsit ugy nez ki. Lehet ez normalis ovu "verzes"? Vagy ahhoz tul sok nap :(
2016. ápr. 10. 23:03
 7/12 A kérdező kommentje:
Oh nem. Ma reggel is volt :(
2016. ápr. 11. 10:06
 8/12 Rhea83 ***** válasza:
En is ugyanebben szenvedek, csak nekem meg hasfájás is van. Semmit nem találtak. Ugyanezek a vizsgálatok voltak, egészségesnek mondanak, de a baba mégsem jön. A hasfájás nem múlik. Pár éve mar hogy így van :(
2016. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Milyen jellegu a hasfajasod? Mintha meg akarna jonni? Nekem csak menszesz elott volt hasfajasom meg ovulaciokor. De a barnazas ebben a honapban is vagy 10 napig volt a nem vart elott. Most ugy nez ki annyira nem vartam h meg set jott bar meg 1 napot kesik es van vagy 6 halvany pozitiv tesztem. Szoval holnap megyek dokihoz. Remelem minden rendben lesz :)
2016. máj. 15. 19:44
 10/12 Rhea83 ***** válasza:

Jaj nagyon örülök neked. Az en barnás folyasom mensi elott van. Vagy beagyazodas idején. De eddig semmi. Most is faj a hasam es a medencém. Elvileg 9 nap a következő nem vártig. De szerintem ebben a hónapban nem volt peteeresem vagy pedig lemaradtam róla. 2 ,5 hetes me sok volt. Lehet annak idején lehetett peteeresem.

De neked nagyon örülök. Majd írd meg mit mondott az orvos

2016. máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!