Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Norcolut? Szedte más is így...

Norcolut? Szedte más is így vastag nyálkahártyára? Vérzés után 20 napig napi 2x1?

Figyelt kérdés
Így írta fel a doki, de egy másik orvos szerint nem így kellene szedni (menstruáció után)? Most már totál tanácstalan vagyok... Ti beszednétek?

2016. ápr. 9. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem kaparás után lett felírva.

Téged nem kapartak?

2016. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mennyire vastag a nyálkahártyád?

Nekem 12 mm volt, kaparás után meg 3.5 mm

2016. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De én csak naponta egy szemet szedek be (tíz napig)

Valószínűleg én másra is kaptam mint te

2016. ápr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
13 mm volt a 12. ciklusnapon. De abban a ciklusban csak a 16. napon volt peteérésem. Nem kapartak, azért kapom a gyógyszert, hogy kipucolja a méhemet és a következő hónaptól clostit szedek majd.
2016. ápr. 9. 22:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Neked hányadik ciklusnapon volt 12mm?
2016. ápr. 9. 22:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem másra lett adva - elhúzódó menzim volt

(valószínűleg nem volt tüszőrepedés mivel nagyon alacsony volt a progeszteron szintem) de nálam ez valószínűleg már kezdődő "változó kor", gondolom nálad egész más a gond

Ha jó dokid van, akkor csináld azt amit javasolt

2016. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia

Köszi a választ.

Nekem van peteérésem, csak annyira vastag a nyálkahártyám hogy így nem tudok teherbe esni.... :( Kicsit drasztikusnak érzem ezt a 20 napot, de biztosan tudja a dokim mit csinál...

Köszi mégegyszeris! :)

2016. ápr. 10. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!