Mikorra kapunk időpontot lombikra?

Figyelt kérdés
Az első lombik előtt állunk, és májusban kell menni először UH-ra a ciklus 20-22. napján, a debreceni Kaáliba. Arra lennék kíváncsi, hogy ez után mi fog történni? Gondolom meg mondják a stimuláció stb. menetét. Mire számítsak, mikorra kapunk időpontot az első beültetésre?
2016. ápr. 10. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nálad mindent rendben lát uh-n és a férjednek megvolt a hba teszt akkor kb 1 év a tb-s időpont. Ha fizettek 195.000 ft-ot akkor akár a következő ciklusban kezdhettek. Megkérdezhetem melyik dokinál vagytok?
2016. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem PCOS+ IR van, a férjemmel minden rendben. Azért megyünk májusban először, mert akkorra lesz minden egyes vizsgálati eredményünk. Eddig még csak konzultáción voltunk Bodnár doktornál.
2016. ápr. 10. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:
És miért kell a lombik? Pcos ès ir mióta van 3as kezeléssel kezelve?
2016. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem nagyon tartom a 3-as kezelést. Másfél éve szedem a merckformint és mindig elkezdem a diétát, de nem sokáig szokott tartani :S edzeni meg egyáltalán nem szoktam. Tudom hogy enélkül sokkal nehezebb. Túl vagyunk 3 sikertelen inszemen azért megyünk lombikra.
2016. ápr. 10. 20:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tartod a hármas kezelést akkor nem fog sikerülni a lombik sem. Emiatt volt az inszem is vagy van más probléma is a pco, ir-én kívül. Ha nincs akkor nem szabad lombikra menni, nincs így értelme pláne ha ezen kívül rendben vagy akkor természetes úton is ugyanolyan esélyetek van.
2016. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kíváncsi vagyok az új inzulin értékemre, amit jövőhéten tudok meg. De bármilyen is, el fogom kezdeni a 3-as kezelést. Talán mire a lombikig eljutunk, nem is lesz rá szükség?! Az lenne a legjobb.

Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata esetleg?

2016. ápr. 10. 21:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Így nincs èrtelme elkezdeni. Sőt életveszélyes lehet kezeletlen pcosel. Amíg egy évig legalább nem tartod rendesen. Felejts el minden lombikot.
2016. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1-es: Ez tényleg így van? Ha minden vizsgálat megvan, és kezdhetnénk a dolgokat, akkor 1 év a várakozási idő, mire történik valami? De ha fizetünk, akkor meg mehet következő hónapban?

Mi 2 hét múlva megyünk az első konzultációra szintén Debrecenbe a Kaáliba. A férjemnél olyan kevés a spermiumszám, hogy az urológus szerint csak lombikkal van esélyünk...

Komolyan 1 év? Ne már...

2016. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Derbrecenben nem nagyon van várólista. Az egyik legrosszabb meddőségi az országban. Mindenki menekül onnan.
2016. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!