Rhea83 kérdése:

Sárga test elegtelenseg?

Figyelt kérdés
Beagyazodasi időszakban barnás folyasom, gyenge verzesem( csak a toalett papíron észrevehető szeklet üríteni során) volt. Vagyis van, mar 4 napja. Nem gondolom hogy ezek utan terhes lennék. Tanácsokat es tapasztalatokat kérnék. Mindenkinek köszönöm .

#vérzés #beágyazodasi probléma #sárga test elegtelenseg
2016. máj. 1. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is barnáztam, ettől még lehetsz terhes, csak kell iratni gyógyszert, 14. hétig kellett szednem.
2016. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Skóciában elek nehez nőgyógyász hoz eljutni. De holnap megpróbálok . De köszi szepen. Rendeltem barát cserje teát is. De meg nem jött meg.
2016. máj. 1. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:
A beágyazódási vérzés pont az jelzi, hogy terhes lehetsz. Nem jelentkezik mindenkinél, de a terhesség jele. Nem tudom, miért gondoltál sárgatest elégtelenségre. Volt már vetélésed emiatt? Ez eddig egy normális folyamat. Mi is külföldön élünk. Itt nem adnak mindenre ukmukkfukk progeszteront, mint Magyarországon.
2016. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!