Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit gondoltok az ilyen spermad...

Mit gondoltok az ilyen spermadonorról?

Figyelt kérdés
Egy 39 èves férfi hirdeti magàt, hogy szivesen segìtene a meddő pàrokon.Vannak érvényes orvosi papìrjai.Spermatogrammról és nemi betegségről. ( tökéletes spermaképe és nincs nemi betegsége) Kinèzete alapjàn letagadhatna -15 évet. Magasan iskolàzott, jóképű és hasonlît a karaktere a férjeméhez. Ő úgy gondolta ezt a dolgot hogy hàzi inszeminàció keretében. A gyermek életében nem kîvànna részt venni csak ha 18 éves kora utân a gyermek igényt nyújt rà. Sajnos nekünk nem lehet közös gyermekünk qaférjemmel és a magyar spermabankok krîzisben vannak. Ez volt a 2. alternatîvànk.Mi a véleményetek?
2016. máj. 2. 13:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Soha nem mennék bele ilyesmibe, másrészt én is erősen átverésnek érzem a történetet. A házi inszemináción én is meghökkentem, el nem tudom képzelni, hogy gondolja. A másik dolog a jogi oldal. Mi a garancia rá, hogy tényleg nem fog belekavarni az életetekbe később?

Egyébként találkoztatok már vele élőben? Tényleg ő az a pasi, akit a képen láttatok? Esetleg mutatta a bizonyítványait is?


Nem sokat tudok a magyar spermabankokról, mitől kerültek krízisbe? Örökbefogadás nem opció?

2016. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A hàzi inszemet nem szó szerint kell érteni de nem is feküdnék le vele. Az orvosi papírjait làttam és fotót de személyesen még nem talàlkoztunk.
2016. máj. 2. 15:39
 13/15 anonim ***** válasza:

10!


Nem fizetnek érte egy fillért se, max koltsegteritest kap, amit számlával kell igazolnia

2016. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.


Hivatalosan nem fizetnek érte, nem fizethetnek érte, de ahogy mondod Költségtérítés címén fizetnek érte, legalább is régen így volt mert ismertem olyat aki egyetem alatt ment adni...


Lehet újabban számlát kérnek, azt nem tudom, de számlát meg nem nagy ügy szerezni. Pl. rengeteg egyetemista állandóra vidékre van bejelentve, de Bp-en kolis. Szóval mikor a donor vagy haver vagy akárki aki még messzebb lakik, amúgy is jön fel, kér számlát, na bumm. de ezer helyről lehet még szerezni, pl taxis haver, benzinkutas haver, már ha a taxit, benzinköltséget is elfogadják.


A lényeg, hogy simán 30-40 000-ket zsebre vágtak érte régebben.

2016. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%
Én férfiként ilyenbe belemennék, pénzt se fogadnék el. Vékony és egészséges vagyok, nincs semmiféle betegségem, káros szenvedélyektől mentesen élek. Diplomám van, így nem tartom magam hülyének sem:) Amennyiben utólag nem akaszkodik rám a nő, akkor semmi problémát nem látok ebben.
2016. máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!