Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hőgörbe kiértékelésben kérnék...

Hőgörbe kiértékelésben kérnék segítséget!?

Figyelt kérdés
Ez a 2. Clostys ciklusom. Az elsőben nem mértem a hőmet. Akkor 30. napra megjött a vérzésem, viszont nem volt peteérésem. Ebben a 2. ciklusban a 3-4-5-6-7 napon szedtem a Clostyt, 3*1 szemet. A 9. napom nagyon erős görcsölést éreztem, ami szépen lassan a nap folyamán elmúlt. 12-13. napon kis pecsételést észleltem. 17. napon voltam orvosnál, aki azt mondta, hogy 1-2 napja megrepedt tüszőt lát. Ehhez képest a hőm szépen lent maradt. A 30. napra vártam is, hogy megjön, de nem így lett. Sőt, inkább elindult a hőm felfelé. 34-35. napon fájtak a melleim, majd a 36-37. napon kicsike barna foltot fedeztem fel. A program berajzolta a peteérést 31-35 nap közé. Most már semmit nem értek. Lehetséges, hogy tényleg lett még egy tüszőrepedésem? Terveim: ezt a hetet megvárom, ha nem történik változás (se menzesz, se pozitív teszt), akkor jövő héten irány vissza a dokihoz.

2016. máj. 4. 12:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Hogy tudom feltölteni a képet?
2016. máj. 4. 12:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs, a görbe feltöltéshez nem értek, de 3x1 closty????? Ilyet még nem is hallottam, általában 2x1-et szoktak, de azt is már a második ciklusban, amikor az 1x5 nem ért semmit. Szerintem az történt, hogy megint nem repedt meg a tüsző, akármit is látott a doki, hanem egy szép nagy ciszta, vagy ciszták lettek belőle. Sajnos a hőd is azt bizonyítja azzal, hogy lenn maradt. Miért kell amúgy a closty?
2016. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért kaptam a Clostyt, mert nem volt peteérésem. Csinált előtte hormonkiértékelést. Arra azt mondta, hogy jó alap, de nincs meg benne a ciklikusság. Most megrémítettél ezzel a ciszta dologgal. Lehet holnap visszamegyek hozzá, nehogy baj legyen. Én azt hittem, lehetett még egy peteérés, mert az első nem volt életképes, vagy ilyesmi. Amúgy az első ciklusban nem lett tőle érett tüszőm. Most is csak azt az egyet látta UH-n. De az 5-6 nap alatt nőtt meg kb, mert pont előtte héten voltam nála, és akkor még nem látott domináns tüszőt. Meg olvastam valahol, hogy a Clostynál lehetséges ilyen.
2016. máj. 4. 12:32
 4/7 A kérdező kommentje:
Az nem lehet, hogy megtörtént a tüszőrepedés (ha már az orvos is ezt mondta, én hiszek neki), de elégtelen volt a sárgatest-progeszteron termelése, ezért visszaesett a hő, és úgy is maradt. Mert az látszik a görbén (csak nem tudom hogyan kell feltölteni), hogy leesett, majd 3-4 napig emelkedett, és utána megint leesett, és lent maradt. És mivel a ciklusom Clostyval lett stimulálva, ezért a szervezetem az helyett, hogy menzeszt produkált volna, gyorsan növesztett még egy tüszőt? És ennél már működik a sárgatest termelődés? Mivel úgy néz ki a görbe, hogy leesett, aztán egyre feljebb kúszott, és egyenlőre stabilan van fent. Amúgy, ha ciszta lenne, nem lenne más tünetem is a magas hőn kívül?
2016. máj. 4. 13:38
 5/7 anonim ***** válasza:
A kerersőben az oldal linkjét ide be tudod másolni,a ciklus.hu például ad egy megosztható linket.
2016. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2016. máj. 5. 10:20
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos, nem volt semmiféle ciszta. :) Szombatra meg is jött.. Új hónap, új remények! :)
2016. máj. 9. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!