Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Segitséget szeretnék kérni....

Ajtai Barbara kérdése:

Segitséget szeretnék kérni. Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
Január 22.-én volt az utolso menstruáciom első napja.26.-án együtt voltam a párommal.Február 5.én volt egy kis összeveszésünk és félre léptem a volt párommal akivel 2 évig éltünk együtt.2 évig probálkoztunk a babával egyszer sikerült de az még korai volt ezért sajnos elkellett vetetni azután nem volt baba.Február 5.-én megtörtént azután a párommal kibékültünk és vele voltam folyamatosan.A teszt 2 erős csikot mutatott.A páromé a baba ?
2016. márc. 1. 22:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
56%
Hákijjéapuja?
2016. márc. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
??? Ezt nem értem ne haragudj.
2016. márc. 1. 22:55
 3/28 anonim ***** válasza:
Na ez az, amit csak egy apasági vizsgálat fog tudni megmondani neked. Ugyanis egyformán esélyes mindkettő, hacsak nem vagy tökéletesen tisztában a tüszőrepedésed idejével.
2016. márc. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Kííííínos.
2016. márc. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen mindegy, hogy Roxána vagy Barbara néven kérdezed meg még vagy ezerszer, a legbiztosabb választ az apasági teszt mondja meg.
2016. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Ne haragudj ezt a válaszod nem értem kedves utolso.
2016. márc. 1. 23:06
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

A nevedből megmondom, hogy roma vagy. Amivel amúgy semmi baj nem lenne..csak lejáratod őket...

Nem hiszem, hogy ha már félrelépsz.. ne lehetne felhúzni a gumit. Fura nő lehetsz amúgy ha egy vita miatt, már ez van. Az életkorod meg se saccolom.. se az iskolázottsági szinted.


A válasz: Apasági teszt. Amire biztos nincs pénz, szóval vetesd el, még éretlen vagy egy gyerekhez.

2016. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
2016. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Szerinted,hogy bemásoltál ide egy linket az jelent valamit :) Komolyan mondom ti azért vagytok itt fenn éjjel-nappal,hogy gunyolhassátok mások életét mert a tiétek olyan egyhangu és unalmas lehet :) Ne mások életét becsméreljétek hanem tegyétek helyre a szánalmas kis életeteket és ne nézzetek le másokat mert bármikor kerülhettek ilyen helyzetbe ! Szép estét neked és tedd helyre a szánalmas egyhangu életed :) na szioo
2016. márc. 1. 23:17
 10/28 anonim ***** válasza:
Még ő pattog,amikor annyi esze sem volt,hogy legalább a dátumokat megváltoztassa.
2016. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!