Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha a duphastonnal helyre all...

Ha a duphastonnal helyre all a ciklusom, es minden honapban egyforman jon meg, akkor mar biztos hogy lesz ovulaciom? Es mindig ugyanabban az idoben lesz? Tobbi lent

Figyelt kérdés
koszonom a valaszokat es ertelmes valaszt varok , mert fontos ! aki meg szedett duphastont , roszul volt tole?

2016. máj. 7. 12:11
 1/2 Manka68 ***** válasza:

Semmi sem biztos. A duphaston progipótlás, amivel becsapják a szervezetet, mintha lett volna ovu. Amikor abbahagyod a szedését, az ugyanolyan, mint amikor a sárgatest elsorvad ciklus végén, hirtelen leesik a progiszint, és jön a vérzés. Nem lesz tőle peteérés, ovu. A duphaston csak abban a ciklusban befolyásolja a ciklust, amikor szeded. Nem lesz tőle peteérés, ovu.

Én inszemhez és lombikhoz kaptam, nem volt tőle semmi bajom.

2016. máj. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én már szedtem duphastont, nem volt tole semmi bajom. Helyre állitotta a ciklusom beállt tőle, időben megjött és el is múlt.
2016. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!