Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek megjön még? Ki...

VCamiMyra kérdése:

Szerintetek megjön még? Ki hogy volt ezzel?

Figyelt kérdés
5 honapja próbálkozunk eddig sikertelenül.most hétfőn kellett volna megjonnie de semmi ennek ma 6.napja.3tesztet csinálta negativ.lehet korai volt még?Minden tunezem van szerintem az vagyok de jövőhéten lesz csak doki addig kivancsi vagyok

2016. máj. 7. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A tesztnek már ki kellene mutatnia. Tudod hogy mikor volt pé-d?
2016. máj. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet h a peteérésed csúszott es be kavart ha teherbe estel es csúszott akkor azért nem mutatja ki ha nem estel teherbe akkor is elhúzódhat a peteérés időpontja miatt

Jó dolog h mész orvoshoz o biztosat mond majd

Ne aggódj. Öt hónap meg semmi :)

En 10nap késes után teszteltem pozitívat

2016. máj. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
18 an volt pé.de 5napig ovu teszteltem es elotte nap volt halvány két csíkos.sajnos ma megjott gorcsoltem is egy kicsit nem ugy ahogy szoktam amugy nagyon eros gorcseim szoktak lenni de most nem.meg a ver se olyan tul sok .nezwm folyamatosan hogy nem e erősödik a verzesem vagy nem e darabos nagyon. bar ha veteltem volna előző nap kimutatta volna a teszt.igen az 5 hónap nem sok de kétoldali petefészek ciszták van
2016. máj. 8. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!