Januárban volt missed ab, mérem a hőmet azóta de valami nem stimmel, nem is sikerül a baba, lehet nincs ovum?

Figyelt kérdés
másnál is volt hasonló? Mit csináltatok?a hőm amikor terhes lettem trifázisos volt, minden klappolt, a műtét ota ovulációt követően nem megy fel a hő (ovura az ovuteszt miatt gyanakszom de abban sem vagyok biztos), vagy csak nagyon lassan és keveset van fent, hamar visszaesik, 36,4-36,5-re:(

#hőmérséklet #missed ab #ovulációs probléma
2016. máj. 8. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
ovuteszt?
2016. máj. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Elegge egy cipoben jarunk... Nekem februarban volt missed ab mutetem. Utana 7 hetig nem jott meg, mikor kiderult hogy cisztam van. (Dominans tuszo a mutrt utan nem tudott megrepedni es cisztava alakult) Kaptam hormont, hogy megjojjon. Azota ez az elso ciklusom de sajnos valoszinu hogy most sem volt peteeresem. nekem sem volt pozitiv ovutesztem es a hom is csak 1 napra ment fel. En holnap megyek uj nogyogyaszhoz mert a regiben megrendult a bizalmam. Szerintem neked sem artana elmenni dokihoz, a hod alapjan valoszinu nem volt ovud... egyebkent nekem is gyonyoru gorbeim voltak a mutet elott de azota semmi nem mukodik... a szerencse az hogy ezen lehet segiteni. Remelem hamar rendbejossz! Drukkolok!
2016. máj. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ha szabad kérni mondd el mit mond majd az új orvos! igazábol az én dokimnak nagyon hálás vagyok mert másfél évig nem menstruáltam és ö hozott rendbe fél év alatt, uh bizom benne htha tud majd erre is megoldást, igyekszem visszamenni hozzá majd! addig is bizakodom hátha a mostani ciklus jobb lesz, most megint el mulik majd a mensi és hátha jobb lesz a hőgörbe :(
2016. máj. 9. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Irtam privat uzit! :)
2016. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!