Érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
Két napja késik, az ebredesi hőm 36,9 reggel teszteltem negatív. van még esély arra hogy pozitív Legyen du tesztbol .vagy nem.
2016. máj. 10. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél csinálhatsz,de mivel a reggeli negatív lett valószínű a délutáni is az le, én 2naponta tesztelnék a helyedben.
2016. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme pár óra eltéréssel. Várj 1-2 napot.
2016. máj. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) próbálok várni.
2016. máj. 10. 11:44
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

A reggeli vizelet a legkoncentráltabb, szóval du. nem érdemes most, az biztos.


Nekem az a tapasztalatom, ha a kimaradáskor negatív, akkor már "nem lesz pozitív", csak késik, de itt olvastam ellenkező sztorikat, szóval lehetséges, hogy kései peteérés volt.

2016. máj. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nőgyógyász mondta nekem,várjak a teszttel amíg legálabb 1hete késik a menzesz
2016. máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Manka68 ***** válasza:
100%
A tesztek kb azon a napon mutatják ki ha van baba, amikor meg kellett volna jönnie, vagyis ovu után kb 14 nappal. Az más kérdés, hogy legtöbbször nem lehet pontosan tudni mikor volt az ovuláció. Nemvárttól kétnaponta érdemes tesztelni ha nem jön meg.
2016. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!