Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Segitséget szeretnék kérni...

Segitséget szeretnék kérni hogy tegyük fel hogy 2-3 nappal ezelött voltunk együtt akkor mikor érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Legkorábban aznap amikor meg kell jönnie. Előtte felesleges.
2014. dec. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mansi elmaradása után 1-2 nap.
2014. dec. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A következő mensi várható napja után, ha nem jött meg.
2014. dec. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Aktus után kb. 2 héttel. Vagyis ha 2-3 nappal ezelőtt voltatok együtt, akkor majd kb. 2 hét múlva érdemes tesztelni. És ezt azért írom így, mert látom, hogy sokan azt írták, hogy ha nem jön meg a vérzésed, előtte felesleges. Ami így van, de ez csak akkor igaz, ha félidő környékén, azaz peteérés környékén történik az aktus. De ha speciel menzesz előtt közvetlenül történik az aktus, akkor ugye pár nap múlva esedékes a menzesz, ami hiába marad ki, a teszt még az ég világon semmit nem fog mutatni!
2014. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem beszélve arról, hogy mondjuk menzesz előtt közvetlenül kicsi is az esélye.
2014. dec. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nagyon tervezzük de sajna nem sikerül augusztusba volt egy vetélésem és van már 2 gyerekem is
2014. dec. 15. 16:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Már bocsi a kérdésért de ha már van két gyerek akkor hogy hogy nem tudod mikor kell tesztelni. Amúgy sajnálom a vetélésed. Mihamarabbi babásodást
2014. dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kicsit felborultak a hormonaim és a menstruáciom se ugy jön ahogy eddig szokott és most az utolsonál se volt semmi tünetem se csak amikor nem jött meg akkor néztem de akkor 2 hetet késett most meg van amikor elöbb jön mint kellenne
2014. dec. 15. 18:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Jajj értem akkor ezzel kellett volna kezdeni.
2014. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kaptam emailt hogy ovulácios napom lesz holnap szerintetek lehet rá esély hogy sikerül?
2014. dec. 17. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!