Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Barna nyák? Mensi vagy baba...

Barna nyák? Mensi vagy baba lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma lenne a nemvártam,de idáig csak barna nyák jelentkezett azis csak kitörléskor,szerintetek ez mensi jele?vagy sikerülhetett a babó?annyira elkeseserít már ez a barnázás is😢😢😢


2016. máj. 13. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű mensi. Minél közelebb van a barnázás az esedékes vérzéshez, annál inkább annak a kezdete.
2016. máj. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kb.5percenként járok pisilni,reggel óta már kb.10x biztosan voltam abból 2x jelentkezett a nyák de nagyon kevés alig látható

De igazad van,újabb sikertelen hónap😢😢

2016. máj. 13. 10:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ellenpélda vagyok. Nem várt napjától 4 napig barnáztam... vártam, hogy pirosra váltson de nem... a terhesség kizárása miatt csináltam csak tesztet, mert kellett volna kúpot használnom... pozi lett a teszt...

csak sajna nem maradt meg :( de a tesztek erősödtek, a barnázás elmúlt...5dik hét végén kezdődött újra...és elvetéltem :(

2016. máj. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Óh nagyon sajnálom!😕😕
2016. máj. 13. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm.

Veled mi újság?

2016. máj. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Baba lett:) tegnap és ma reggel pozit teszteltem:)
2016. máj. 15. 08:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2016. máj. 16. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!