Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt már valakinek itt 1200-as...

Volt már valakinek itt 1200-as prolaktin szintje? Mennyi idő után húzta le a gyógyszer? A normális szintre?

Figyelt kérdés
Bromocriptint kaptam! Remélem gyorsan segít!
2016. máj. 16. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb 2-3 hónap kell. Mennyi bromot kell szedned?
2016. máj. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia. 5 napig negyed szemet, utàna 5 napig felet. Aztàn majd ahogy a Doki mondja! Emeli. Köszönöm a vàlaszt!
2016. máj. 16. 17:58
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezhetem, neked mennyi volt a szinted?
2016. máj. 16. 18:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 627 erre szedtem fél szemet.
2016. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem! Nekem is emelik majd, csak sokan rosszul vannak tölle eleinte , ezért kapom így. :)
2016. máj. 16. 21:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Este lefekvés előtt vedd be úgy àtalszod a mellékhatasàt ☺ eleinte este nagyon vert a viz de 1-2 het es megszokta a szervezetem.
2016. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Este veszem be, de még így is megérzem, reggel kelésnél. De majd csak megszokom én is:) Ez a legkevesebb csak màr lenne baba.neked mitöl magas a prolaktinod ? Ha nem vagyok tolakodó. Én most megyek IR vizsgàlatra is. Pcos hajlamom van, ahogy a doki mondja. Vannak kis cisztàim, de van peteérésem is. Furàn működik a szervezetem. :( szerintem.
2016. máj. 17. 17:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mitől magas a prolaktinom ugye kiválthatja a stressz is, de nekem volt egy középidős vetélésem és azóta nehezebben álltak vissza a hormonjaim. :(
2016. máj. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pont ma olvastam, hogy vetélés miatt is lehet magas. Nekem 5 vetélésem volt. Vagyis 4 spontàn, 1 miss ab. :( az utolso nagyon megviselt. Mert mindig jo volt minden eredményem. Csak a miss ab után lettek a gondok. Elötte meg a véremmel volt gond. Most szurizom magam. :(
2016. máj. 19. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!