Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Ma észleltem és...

Mi lehet ez? Ma észleltem és kicsit félek

Figyelt kérdés
Ma este észleltem, hogy ha kiegyenesedem és elkezdek járni mozgásra érzékeny mindkét petefészkem, de főleg a jobb oldali. Kicsit olyan érzés, mint amikor anno peteérésem volt, de ez eléggé lehetetlen, mert jó ideje fogamzásgátlót szedek. Mindig menstruáltam, de nemrég antibiotikumot szedtem és amikor elfogyott a biztonság kedvéért 1 hétig gumival védekeztünk. Nemrég volt az évfordulónk és hát bár ritkán, de 25-én a párom belém élvezett többször is. A dokim azt tanácsolta, hogy szedjek Multilac probiotikumot az antibiotikum után. Előfordulhat, hogy ez csökkentette a hatását és a beágyazódást érezném?? Vagy csak felfázhattam? :(

2013. szept. 28. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól értem,hogy gumival élvezett beléd?
2013. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az antibio szedése alatt is védekeztetek?
2013. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szóval voltunk együtt gumival is, gumiba élvezett, de megnéztük, nem volt lyukas stb. 5 napig szedtem az antibiotikumot és pont megvonásos vérzésem volt, szóval akkor együtt sem voltunk:) Dátumok: péntek 13-án voltam dokinál, kaptam antibiotikumot, 16-án megjött, 17-én elfogyott az antibio., ekkor vettem probiotikumot, 21-én voltunk gumival együtt, 25-én pedig már anélkül, mert lejárt az egy hét kiegészítő védekezés....még most is érzem ezt a fura, enyhe fájdalmat, nem ültem le hideg helyre stb, folyásom, semmim sincs, tanácstalan vagyok...
2013. szept. 28. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!