Clostylbegyt szedés alatt van, akinek egyszer sem kellett a 3 hónap alatt visszamennie az orvoshoz?

Figyelt kérdés
1,5 hete felírt a nőgyógyász 3 havi closty adagot, én kérdeztem rá, mivel olvastam róla, hogy kell-e UH-s ellenőrzésre mennem, azt mondta, ha nagyon akarok menjek. Ez tegnap, a 11. ciklusnapon meg is történt, ahol már 21x10 mm-es kétkamrás tüszőt látott az orvos, de hiába kérdeztem, hogy kell-e még jönnöm további napokon, vagy a következő hónapban, ha esetleg most nem sikerülne, azt mondta nem, elég lesz a 3 hónap letelte után és akkor úgyis küld további meddőségi kivizsgálásokra. Ez normális szerintetek?
2016. máj. 25. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem normalis!


Egyáltalán kivizsgálás téged és a párodat is mielőtt felírta a gyogyszert?


Azt javaslom menj el egy meddőségi centrumba, ahol kivizsgálás után írjak fel a szükséges gyógyszert -akar a clistyt- és folyamatosan követnek ultrahanggal.


Ettől a gyógyszer tol cisztasodhatsz, ezért fontos, hogy a ciklus elején 2-5 nap megnezzenek. Ha van ciszta meg kell várni míg elmulik, erre általában egy hónap elég.

2016. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vilcsianyuja ***** válasza:

A cisztásodás csak a ciklus második felében jelentkezik, nem? Én önszorgalomból elmennék a következő ciklus 10-14. napja körül is, már ha szükség van a második kúrára, mert azért az egy dolog, hogy az első kúra a jelek szerint nem stimulált túl, de a folytatólagosan szedett második kúra már lehet, hogy egy kicsit túlizzítja a tüszőidet.

Mondjuk, ha az első hónap eredménytelen, akkor esetleg a másodikban már meg lehetne próbálni a tüszőrepesztő injekciót is. A doki gyakorlatilag rád bízta. Nyilván anyagi lehetőségeidhez mérten annyiszor mész, ahányszor tudsz.

2016. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!