Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Párommal 4 éve próbálkozunk sikertelenül(37 éves vagyok).

Ajánlottak egy nagyon jó dokit. Folyamatos kivizsgálásokon, vérvételeken, kontrollokon ultrahangokon vagyok túl. Meforált szedek. Szerdán lesz 2 hete, hogy voltam nála utoljára, csinált hüvelyi uh-t, ahol már 10 mm-es volt az endometrium(méhnyálkahártya)és valami foltot látott, de nem mondott semmi egyebet. Írt fel Clostyt.Az utolsó mensim április 21-én volt.A ciklusom 30-35 napos. Most a 40. napon vagyok mensi sehol. Szedném a gyógyszert, de így csak megy az idő. Tesztet még nem csináltam. Azon gondolkozom, hogy visszamegyek a dokihoz, hogy nézzen meg mi van odabent.Szerintetek érdemes vagy várjak még?Látna már ilyenkor valamit?



2016. máj. 30. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen csinálnék egy rakat tesztet és vissza is mennék a dokihoz. A clostyt ugyis csak akkor szedheted ha megjött utána. De miért nem mentek meddőségi klinikára. 37 évesen már mehetne az inszem és/ vagy lombik. 4év sikertelenség már indokolt. Már 1 is.
2016. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszi, hogy írtál!

Ez a doki akihez most elkezdtem járni a miskolci és debreceni Kaáli intézetben is praktizál.

A sok kudarcba fulladt próbálkozások után, úgy gondoltam, hogy adok még egy utolsó lehetőséget ennek a dokinak.

Ha Ő sem válik be rövid időn belül, irány a Kaáli.

Szerencsére azonban nagyon meg vagyok vele elégedve, figyelmes, kedves, látszik rajta a tapasztalat a tudás.

Minden haladhatna a megszokott medrében, ha óhajtana megjönni, de nem....

A múlthónapban pont egy nappal a menzesz előtt uh-zott meg akkor 12 mm-es endometriumot látott. Ezért fura, hogy azóta már meg kellett volna jönnie.

2016. máj. 30. 22:55
 3/8 Eszter76 ***** válasza:
Csinálj tesztet. Már látszania kell rajta, ha van valami. Szurkolok!
2016. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképp tesztelj, szurkolunk!

Ha minden kötél szakad, bátran merem ajánlani a debreceni meddőségi klinikát. Szuper kedvesek, nem húzzák az időt.

2016. máj. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok. :)

Most még külföldön vagyok, holnap utazom haza, mindenképpen veszek tesztet. Tegnap olyan éles alhasi görcseim voltak, hogy majdnem összeestem. :( Azt hittem mára majd megjön, de eddig még mindig semmi...Nagyon kíváncsi vagyok mi lehet az oka. Melyik tesztet ajánlanátok?

2016. máj. 31. 16:21
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Te is hasonló cipőben voltál, vagy?

Ismered a debreceni Kaáli-t? Orvosokat esetleg?

Az Én mostani dokim, Dr. Leskó Róbert. Nagyon sok jót hallottam róla és amióta járok hozzá tapasztalom is ezeket. :)

2016. máj. 31. 16:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Szió! A Kaálit nem ismerem, mi a sima Klinikai részre járunk. Dr. Fekete és Dr. Sápy vszik a részleget, mindkettő nagyon kedves, normális, ami meglepő sima TB-rendeléseknél. :) Nyugodtan írj privátot, ha van kérdésed.
2016. jún. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Múlt szombaton csináltam tesztet (gabriel) negatív lett.Még mindig nem jött meg. Mivel Meforált szedek, gondoltam, megkérdezem a dokimat, hogy ez esetleg bezavarhat-e a ciklusba. Azt mondta nem, sőt rendbe kellene, hogy tegye. Javasolta várjunk még egy hetet és menjek vissza megnéz uh-n.De kicsit el is keserített, mert azt mondta egyből, hogy valószínű cisztám lehet. Mivel jövőhéten szabin lesz, így csak júni.29-re kaptam időpontot. Néha érzem, hogy feszül a hasam, párnapig volt picit érzékenyebb a mellem, de semmi egyéb tünetem nincs.

Nem tudom mi tévő legyek addig.

Munkám miatt sok vegyszerrel érintkezem, ha baba lenne nem szeretnék neki ártani.

Annyit olvastam már róla, hogy van akinek a hcg szint nehezen kimutatható, ezért negatív a teszt.

Mit javasoltok?

2016. jún. 10. 08:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!