Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Melyik teát és hogyan igyam,...

Melyik teát és hogyan igyam, hogy növeljem a teherbeesés lehetőségét? Palástfű/Málnalevél/Cickafark/Barátcserje vagy inkább csak a Méhpempő?

Figyelt kérdés
Az AMH szintem nagyon alacsony (0,1), nincs peteérésem, POF felé közelítek. 34 éves vagyok. Hogyan igyam ezeket a teákat, és melyiket?
2016. jún. 10. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Baratcserje (menzeszt segiti h rendesen jojjon meg, rendszeresen, bőven es a mehnyalkahartyât segìti..)

Palastfu tea a pefeszket segiti, es a legkort odabent.

En E vitamint szedtem ezek melle es egy honapra ra sikerult.

Elotte 8 honapig nem

2016. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Te jó ég...
2016. jún. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

En igy ittam az elso 6 ciklusban: cickafark ovuig, aztan palastu. Baratcserje vegig (3 honap utan szunet).

A 7. ciklusban igy ittam: cickafark+ malnalevel (akkor baratcserjet szunet miatt nem) es ebben a honapban sikerult a baba. Mehpempot soha nem szedtem/ettem, valamint meg ittam a Venusz cseppet. Nekem csak ciklust kellett beallitani, igy lettek szabalyos 35 naposak, kiveve az utolso honapban, amikor a szokasos 21. napi ovu helyett a 12. napon lett ovum (a malnalevel erre is jo, nem tudom, hogy veletlen vagy sem).

2016. jún. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
En is megprobalkoztam az E vitaminnal, de a mar szepen beallitott ciklusbol lett egy 54 napos (nem tudom, hogy az E vitamin miatt, de azt inkabb abbahagytam).
2016. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Cickafark a ciklus első felében, ovuig. Ez ösztrogén termelést segíti. Kiváltható a málnalevéllel.

Ciklus második felében ovutól palástfű. Progeszteron termelést segíti.

A méhpempő ezektől teljesen függetlenül, ezekkel együtt vagy önmagában is fogyasztható.

Gyógyszeres kezelésben nem gondolkodtál? A teák önmagukban csak segíthetnek, de alapvető gondokat nem fognak tudni megoldani szerintem.

2016. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!