Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Enyhén magas prolaktin szintre...

Enyhén magas prolaktin szintre a baratcserje kapszula jó vagy a méhpempő? Vékony ez miatt a méhnyálkahártyám és ezen szeretnék változtatni.

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 00:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Doki ad rá gyógyszert. Mennyi az az enyhén magas?
2014. jan. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem ad,mivel határértéken van. 560 a ciklus 7.napján.

És így megpróbálkoznék valamelyikkel.

2014. jan. 6. 05:22
 3/14 anonim ***** válasza:
Én erre elöször negyedet kaptam,aztán emelkedett pár honap mulva felet és végül egészet szedek azota jó.Én megnézetném még mással is.
2014. jan. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok a mny-ra én bioextrát szoktam szedni ez e-vitamin és attól nekem helyreteszi.
2014. jan. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát az már kimondottan magas, nemzőképes korú nőnél. A határérték mindenkire vonatkozik 18-99 éves korig, de egy gyermekvállalási korban lévő nőnek, ez már igen magas és gyógyszer kéne rá, tuti keresnék a helyedben egy hozzáértő dokit inkább.
2014. jan. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
a barátcserje nekem csak még feljebb vitte, gyógyszertől ment le.
2014. jan. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

a barátcserjétől nekem nem lett jobb. Az orvosom írt Bromocriptint. Pedig nem volt határértéken. Csak terem volt tőle.

Másik orvos?

2014. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
tejem
2014. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 630a felső határ,minden laborban másképp vannak a határok stb.
2014. jan. 6. 11:49
 10/14 anonim ***** válasza:

Akár mindkettő. A természetes módszerek és a kemikáliák között van egy óriási különbség. Ha azonnal gyógyszert kapkodunk be, azzal egy adott tünetet csökkenthetünk, de az máshol visszaüthet. A gyógyszer egy hormon szintjét csökkentheti. A barátcserje nem ezt teszi, hanem szabályozza, egyensúlyba hozza a hormonműködést! Megdolgoztatja az agyalapi mirigyet, amelynek köszönhetően beállhat a helyes egyensúly. És mint mindennek, az áldott állapotba kerülésnek is a harmónia a kulcsa.

Érdemes a táplálkozásra is figyelni, drasztikusan csökkenteni a finomított cukor és a fehérliszt-bevitelt, sok zöldség és husi mehet! A testmozgás, főleg a tánc, hastánc vagy az aviva-torna is növeli a szaporító szervek vérellátását és oxigénellátását, ami szintén kell a hormonális egyensúlyhoz.

2014. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!