Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyibe kerülnek a gyógyszere...

Mennyibe kerülnek a gyógyszerek inszeminációhoz?

Figyelt kérdés
Kaptunk időpontot lombikra jövő márciusra ( jó távoli időpont :/) És mondják, hogy a gyógyszerek kb 200 e ft lesz. :S Aztán elgondolkodtam hogy az inszemes mennyi lehet? abból is lesz kettő három próba, de az egyik petevezető el van tömődve és pont az ahol peteérés szokott lenni. Nekem a másik oldalon nincs. Legalábbis mikor closty-t szedtem mindíg ott volt csak.
2016. jún. 22. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a probléma, milyen gyógyszer/injekció kell és milyen dózisban. Nekem alkalmanként kb. 150 eFt volt és csak a 3. sikerült. Sőt ezek előtt még volt egy hónap, amikor 200 eFt értékű injekciót szúrtam magamba és meg sem tudták csinálni az inszeminációt.
2016. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most akkor lombik vagy inszem? Nem mindegy. Mindkettőnél függ attól mennyire lehet stimulálni. Az inszem kb. 50-60eft, a lombik száz fölött van. Nekem volt 150, de volt 200 is. 3-ra sikerült.
2016. jún. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
először inszem lesz 2-3 db aztán lombik jövőre, mert akkor van időpont
2016. jún. 22. 17:06
 4/12 A kérdező kommentje:
doki azt mondja, hogy inszemnél csak egy enyhe stimu lesz, mert az 50mg closty ra is több petét termeltem. azzal nincs gond. De az egyik petevezető el van záródva és sajnos az ahol szokott lenni a peteérrés. vagy ahol eddig volt.
2016. jún. 22. 17:09
 5/12 A kérdező kommentje:
csak mert clostyval (4 hónap) mindig csak bal oldalt volt.
2016. jún. 22. 17:10
 6/12 anonim ***** válasza:
A lombiknál nincs jelentősége, hogy el vagy záródva. És a stimut sem befolyásolja. De, ha ott van peteérésed, ahol az elzáródásod, akkor minek az inszem. Nem kérdeztél rá?
2016. jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hová jártok?
2016. jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam a dokinak, hogy minek az inszem. főleg hogy a férjem eredményei tökély. Sztem nem hitte el, hogy azon az oldalon van meg valami olyan baromságot mondott, hogy ott nyitottak a dolgok és elvándorolhat a másik oldalra? Tapolcára járunk, de amugy sem volt képben, mert mondja, hogy ha megjön akkor kérjek inszemre időpontot. kérdezem hogy ok, de hogy fog megjönni? aztán néz bután.... Mondom 1,5 éve nincs 1 db peteérésem sem sem ciklusom sem természetesen. Most nagyon rossz élmény volt a mai.
2016. jún. 22. 17:22
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy tűnik, mintha nem is figyelne rád. Nem tudsz dokit váltani? Vagy intézetet.

Mi a Bmc-be jártunk. Eléggé futószalag, de nem vettem észre, hogy olyan dolgokat csináltatnának, aminek nincs értelme.

2016. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát én olyan szinten megértem a dokit, hogy biztos saját maga is látni szeretné, hoyg a baloldalt van csak peteérés. hát legyen. Meg lehet hogy ez másmilyen gyógyszer lesz talán a jobb oldal is beindul. Egyébként ma nagyon sokan voltun kés sztem már elege volt. Nem tudom, hogy lehet dokit váltani úgy hogy tb-s. Na meg ez az intézet van a legközelebb és nem tudom milyen bánásmódot kapnánk ha intézeten bellül váltanánk. Ha egyáltalán lehetne.
2016. jún. 22. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!