Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Endokrin szakrendelésre kell...

Eva4 kérdése:

Endokrin szakrendelésre kell beutaló? És ha valaki hajdu bihar megyei akkor az mehet miskolcra?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Kell.
2016. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van beutalom csak az debrecen nöiklinika van bele irva azzal mehetek miskolcra?
2016. jún. 22. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem, oda mehetsz csak vele ahova a beutalo szol
2016. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ! szept 2-ára kaptam időpontot debrecenbe a klinikára, az nagyon sok idő márciusba volt egy missed ab azota nincs menzeszem szedtembe 3x2 norcolutot három napig de az sem hozta meg. ezért kell mennem endrologushoz
2016. jún. 22. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Endokrinologushoz kell beutaló. Nálunk úgy működik, hogy az itteni orvosok csak az itteni szakrendelésre tudnak adni beutalót, gondolom ez máshol is így működik. Éljen a szabad orvosválasztás. És nálunk is három hónap kb mire endokrinologus ad időpontot. De azt nem értem, hogy miért csak 3 napig kellett norcolutot szedned. Amikor nekem írták fel, akkor vagy 5 vagy 10 napig kellett szednem. Öt napig is csak egy alkalommal, a többi alkalommal 10 napra írták fel. De barátnőim sem kapták ilyen rövid időre.
2016. jún. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát én is furának tartottam hogy 3 napig naponta 3x2 gondolom kevés volt azért nemjött meg.Ma vissza mentem a dokihoz h irjon fel valamit ere adta a beutalot az endokrin vizsgálatra ahol szept 2 ára kaptam idöpontot
2016. jún. 22. 21:50
 7/7 jegecske ***** válasza:
Igen, kell beutaló és nem mehet Miskolcra. Mindég a területileg illetékes gyógyintézetbe kell menni. ha ott nincs megfelelő pl eszköz, vagy szakember, akkor küldheti tovább. természetesen magánorvoshoz oda megy ahova akar
2016. jún. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!